انواع ریمل و کاربرد های آن

انواع ریمل و کاربرد های آن

ریمل یک محصول آرایشی است که برای تقویت مژه ها استفاده می شود. این امر می تواند مژه ها را از بسیاری جهات تقویت کند ، از پر حجم شدن آن ها تا ضخیم شدن آن.

بهترین چیزی که در مورد ریمل وجود دارد این است که مهم نیست از چه نوع ریمل استفاده کنید ، این محصول به شما کمک می کند تا مژه هایی بلند و قابل توجه داشته باشید. از ریمل نیز می توان برای شکل دادن مژه استفاده کرد و بسیاری از محصولات ابرو حاوی دسته های ریمل هستند.

ریمل یکی از محبوب ترین محصولات زیبایی در همه زمان ها به موازات رژ لب ،خط چشم و…است که خانم ها و دختران جوان برای زیبا تر و پر حجم تر شدن مژه های خود از آن استفاده می نمایند. در اصل آرایش، چشم ها پایه و اساس هستند. بدون آنها ، نتیجه آرایش یکسان نخواهد بود. با این حال ، یافتن ریمل مناسب آسان نیست برخی از ریمل ها کشش ندارند ، بعضی از آنها مجعد نیستند  و بعضی از آنها مژه ها را جمع میکنند. بسیاری از آن ها به شکل قلم مو هستند. در واقع برای هر نوع مژه برس کاربردی وجود دارد. از برس کروی گرفته تا برس طبیعی ، در اینجا هفت نوع برس مختلف وجود دارد.

انواع برس ریمل

برس منحنی S شکل

از زمان رونمایی ، این تولید یکی از محبوب ترین محصولات آرایش چشم است که به شکل حرف s می باشد وبرای همه نوع مژه مناسب است.

 

برس مخروطی

هرچه برس کوتاه ترو ظریف تر به گوشه داخلی باشد و بر خلاف درد سر هایی که بعضی از برس ها دارند این برس به فرم چشم ها زیبایی خاصی می دهد. نوک پوزه ای را در حالی که پایه دور آن را پوشانده است باقی مانده که آماده است تا تمام این کارها را انجام دهد.

 

برس لاغر

این برس مژه های شما را به طور طبیعی نشان می دهد و شما می توانید با استفاده از این ریمل مژه های خود را بلند کنید و جلب توجه نمایید.

 

 برس کروی

یکی از جدیدترین برس هایی است که هم حجم و هم تعریف به همراه دارد. به لطف شکل کروی آن می توان پایه مژه را اصلاح کرد و حتی کوتاه ترین مژه را هم تراز کرد. به همین دلیل ، می توانید به راحتی مژه های کوتاه خود را بزرگ و خوش فرم نمایید.

 

برس کروی سه گانه

از نظر طول ، حجم و فرکردن  این برس همه این کارها را انجام می دهد. این برس به معنای واقعی کلمه برسی به شکل سه توپ می باشد که به جای برس معمولی ساخته شده است و نحوه استفاده از آن بسیارآسان از هر زاویه ای می باشد.

 

برس بطری

یکی از بهترین برس های شناخته شده است که هر بار استفاده از آن ویا در حین بیرون کشیدن برس از ریمل حجم زیادی از آن خارج می شود که به ضخیم شدن مژه ها وزیبا تر شدن آن کمک می کند. این ریمل از پر طرفدار ترین ریمل ها محسوب می شود که روشی مطمئن برای جلب توجه است.

 

برس پلاستیکی

 این ریمل به خاطر طراحی محکم و با کیفیت ۳۶۰ درجه خود ، تحسین قابل توجهی را به دست آورده است که ضمن حفظ یک سبک زیبا ، یک دوز قدرتمند از رنگ ها و طول را در همه جهات ارائه می دهد.

 

برس نازک با موهای طبیعی

برای داشتن ظاهری لطیف و زیبا می توانید از این برس استفاده نمایید. این برس برای افرادی که مژه های پر پشت و ضخیم دارند مناسب است زیرا این ریمل از برسی نازتشکیل شده تا این افراد بتوانند مژه های خود را طبیعی جلوه دهند . شکل و ماده ای که از آن ساخته شده است به همراه بافت محصول به ایجاد ظاهری لطیف کمک میکند .

 

برس بزرگ با موهای طبیعی

اگر به دنبال ظاهری طبیعی و در عین حال گسترده هستید ، یک برس مناسب و طبیعی انتخاب مناسبی است. این برس یکی از محبوب ترین برس ها می باشد .

 

برس قورباغه ای ساخته شده از الیاف مصنوعی

این برس برای افرادی که مژه های نازکی دارند مناسب است و دوست دارند که مژه های خود را با کیفیت تر نشان دهند می توانند از این برس استفاده نمایند.

برس ساعت شنی

این نوع برس باعث میشود که مژه های بیرونی چشم شما در دو طرف ابتدا و انتهای چشمتان بلند تر و حجیم تر بنظر برسند. استفاده از این مدل برس ریمل باعث میشود که مژه ای شما به نوعی فر و بلند شوند که چشمان شما بزرگتر دیده شود.

برس توپی

این نوع برس حالت دایره ایی است که در برخی از ریمل تنها همین حالت دایره ایی (توپی) وجود دارد و در برخی دیگر از برس های توپی در ادامه ی یک برس معمولی یک بخش دایره ایی قرار گرفته شده است. این مدل برس برای مژه هایی که بسیار کوچک و کوتاه هستند بسیار مناسب است و این امکان را میدهد که بتوانید بر روی بخشی از مژه های خود ریمل بزنید و متناسب برای افرادی است که مژه های ریز دارند.

 

حتما دیدن نمایید : رژ لب مناسب برای پوست تیره چه رنگی است؟

 

"<yoastmark

 

ریمل بر اساس ترکیبات و ماده ی آن

 

"<yoastmark

  • ریمل پودری

این ریمل مناسب زمانی است که شما دیرتان شده و میخواهید به جای نزدیک بروید که آن را به راحتی می توان با چند قطره آب تهیه کرد و از ریشه به مژه زد که مژه ها را مانند مژه های مصنوعی نشان می دهد . این ریمل برای عروسی و یا مجلسی که طولانی است مناسب نیست

 

"<yoastmark

  • ریمل کرمی

این ریمل مناسب افرادی است که مژه هایی کم پشت دارندو میخواهند که مژه های آنها بیشتر دیده بشود مناسب است اما این ریمل خیلی راحت پخش می شود و باید با وسایل خاصی از آن استفاده کرد. این ریمل به مژها می تواند حجم ، عمق و سنگینی لازم را بدهد.

 

  • ریمل مایع

این ریمل در دو نوع وجود دارد یک نوع آن با شستن پخش می شود و نوع دیگر آن ضد آب بوده و با شستن آن در صورت پخش نمی شود و به صورت فیتیله ای پاک میگردند. برای خانم هایی که مژه های فری دارند مناسب است و پیدا کردن این نوع ریمل کار سختی نیست .

 

ریمل های قابل شستشو

در طول روز ، برای داشتن آرایشی ساده استفاده از این نوع ریمل گزینه ی مناسبی است این ریمل به راحتی با زدن آب به صورت پاک می شود. این نوع ریمل ها ماندگاری بالایی ندارند و ممکن است که در بعضی مواقع زیر چشم لکه ها ی سیاه ایجاد کند.

 

 ریمل‌های ضدآب

این ریمل بر عکس ریمل های حلال در آب ماندگاری بالا داشته و در زیر چشم پخش نمی شوندکه برای فصل های  پاییز وتابستان مناسب است . این ریمل را باید با محلول های پاک کننده  آرایشی  پاک کرد زیرا به راحتی از مژه پاک نمی شود .

برس ها با ابعاد متنوعی که دارند در بازار به راحتی یافت می شود و با توجه به ظاهر آنها نوع عملکر شان نیز با هم فرق دارد .

ریمل اکلیلی

این نوع ریمل هم به صورت مایع و هم به صورت پودری در بازار موجود هستند. ریمل های اکلیل دار یک ریمل کلاسیک و متناسب با مهمانی ها و مجالس شما است. پس از استفاده از این ریمل مژه های شما بخاطر وجود ذرات اکلیل درخشان به نظر می رسند و ظاهری جذاب تر را خواهید داشت. ریمل های اکلیلی در رنگ های متفاوتی در بازار موجود هستند که شما می توانید آنها را با رنگ میکاپ خود ست و خریداری کنید.

ریمل جداکننده

این نوع ریمل به دلیل مواد و ترکیباتی که دارد باعث می شود که پس از استفاده هر کدام از تار مژه های شما به حالت جداگانه قرار بگیرند. اگر علاقه مند هستند که مژه های بلندی داشته باشید و هر تار مژه ی شما بصورت مجزا دیده بشوند، انتخاب و خرید ریمل جداکننده یک پیشنهاد عالی برای استفاده ی روزمره ی شماست.

ریمل حجم دهنده

این نوع ریمل معمولا ترکیبات غلیظی دارند و استفاده از این نوع ریمل باعث میشود که تار مژه های شما درشت تر و حجیم تر بنظر برسند. این مدل ریمل متناسب برای افرادی است که تار مژه های نازک و یا بوری دارند و مواد موجود در این ریمل پس از قرار گیری بر روی مژه های شما کمک میکند که مژه هایتان پرتر دیده شوند.

ریمل فر کننده

اگر مژه های صاف و بدون حالتی را دارید نگران نباشید که ریمل فرکننده انتخابی مناسب برای شما می باشد. ترکیبات موجود در این ریمل باعث میشود که مژه های شما حجیم و حالت دار بنظر برسند و بصورت موقت مژه های شما بصورت فر دار دیده شوند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا