راهنمای خرید عطر مناسب بهار

هر فصل از سال، نیازمند رایحه ای مختص به خود است. هنگامی که بهار با آن بوهای بسیار دلچسب خود از راه برسد، بسیاری از افراد به فکر تغییر عطر خود متناسب با آن رایحه می افتند. همان طور که می دانید، تمامی رایجه ها برای تمامی فصول سال، مناسب نیستند. لذا ما در این مطلب قصد داریم شما را با عطر مناسب بهار آشنا نماییم. با ما همراه باشید.

عطر مناسب بهار

در فصل بهار دما در حال افزایش خواهد بود و عطر گل ها در فضا پخش می شوند. از این رو بهتر است برای همخوانی با این فصل جذاب، عطر مناسب بهار را انتخاب کنید و آن را به خود اسپری نمایید.

هدف از انتخاب عطر مناسب بهار چیست؟

هنگامی که به بهار فکر می کنیم، بوی گل و افزایش دما را می توانیم در ذهن های خود به تصویر بکشیم. این افکاری که هنگام فکر کردن در مورد بهار به دست می آوریم در واقع می تواند به عطرهای خاصی متصل شود. رایحه بهاری معمولاً میانه یک عطر تابستانی و زمستانی است. اما از آنجا که دما در حال افزایش است، رایحه بیشتر به سمت یک عطر تابستانی گرایش می یابد.

برای آماده شدن برای فصل بهار، عطرهای تازه و میوه ای را انتخاب کنید

بعد از ماه ها اسپری کردن عطرهای چرمی، چوبی و … که عطرهای زمستانی هستند، اکنو نوبت به  آن می رسد که کمی از غلظت عطرهای خود کاسته و عطر مناسب بهار را انتخاب کنیم.

عطر مناسب بهار

برای انتخاب عطر مناسب بهار باید، عطرهای شاداب با بوی تازه را برگزینید

عطرهای شاداب با بوهای تازه، آن دسته از عطرهایی هستند که با اسپری کردن آن ها، شما به ساحل، جنگل و چمنزار پرتاب می شوید. این دسته از عطرها، از جمله این عطرها محسوب می شوند، چرا که با این فصل همخوانی داشته و از سوی دیگر طراوات و شادابی را به شما هدیه می دهند.

در انتخاب عطر مناسب بهار باید عطر مرکبات و چوب صندل را جستجو کنید

چیز دلپذیری تازه ای در مورد بهار وجود دارد. هرچه هوا روشن می شود و روزها طولانی تر، از ماه ها انرژی و احساس بیشتری دریافت می کنیم؛ لذا عطری که انتخاب می کنید هم باید منعکس کننده این موضوع باشد.

در انتخاب عطر مناسب بهار باید بوی گل را انتخاب کنید

یکی از بهترین انتخاب ها برای خرید عطر مناسب بهار، عطری با رایحه گل است. البته لازم به ذکر است که تمامی افراد رایحه هایی با عطر گل را دوست ندارند. اما اگر شما با اسپری کردن بوی گل روی خود مشکلی ندارید و به سردرد مبتلا نمی شوید، عطری با رایحه گل های بهاری انتخاب کنید. اما نکته ای که باید بدانید این است که بهترین عطرها، عطرهایی با گل های ترکیبی خواهند بود.

عطرهای ملایم و خنک گزینه های بسیار خوبی هستند

درست برخلاف عطرهای گرم که مناسب فصل زمستان هستند، عطرهای ملایم و خنک عطر مناسب بهار محسوب می شوند. در واقع به شما پیشنهاد می کنیم عطر و رایحه ای را انتخاب کنید که سبک بوده و احساس خنکی و تازگی را در شما بیدار کند. خوشبختانه کمپانی های مشهور و مختلفی وجود دارند که عطرهای مناسب فصل ها را تولید می کنند و شما می توانید با توجه به سلیقه خود، یکی را برای فصل بهار انتخاب نمایید.

عطر مناسب بهار

عطرهای تک اسانس را انتخاب نکنید

همان طور که می دانید، عطرهای تک اسانس مختلفی در بازار وجود دارند که به عنوان مثال تنها بوی گل می دهند. اما از آنجایی ه عطرهای تک اسانس بسیار تند هستند، انتخاب های مناسبی برای عطر مناسب بهار نخواهند بود. لذا به شما پیشنهاد می کنیم، برای خرید عطر بهاری، حتما عطرهای ملایم بهاری را نتخاب کنید که ترکیبی از چند اسانس را دارا هستند. این عطرها اغلب ملایم خواهد بود و بوی خوبی متساعد می کنند.

سخن پایانی

در نهایت باید تاکید کنیم که بهترین انتخاب برای خرید عطر بهاری، عطر و رایحه هایی ملایم و خنک است. توجه داشته باشید که در این فصل هوا رو به گرمی می رود و انتخاب عطرهای تند و گرم، احساس گرمای زیادی را به شما منتقل می کند ضمن آنکه رایحه ها درست به اندازه فصل زمستان جذاب و دلنشین نخواهند بود. برای خرید عطر بهاری، این راهنما را در ذهن داشته باشید تا بتوانید بهترین انتخاب را صورت دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا