پروتز لب طبیعی

پروتز لب طبیعی

پروتز لب طبیعی : برای داشتن لب هایی برجسته و زیبا نیاز نیست که عمل جراحی و یا تزریق انجام دهید می توانید با روش های خانگی نیز لب های خود را برجسته و زیبا کنید تا لبخندی زیبا داشته باشید. روش های طبیعی خانگی هیچ ضرری برای شما ندارد و می توانید به خواسته ی خود برسید . برای بزرگ شدن لب ها اولین کاری که باید انجام دهید این است که لب های خود را لایه برداری نمایید تا جریان خون بتواند در آن بیشتر شود که باعث بزرگ و خوش فرم شدن لب های شما می شود برای این کار از یک مسواک استفاده نمایید و مقداری شکر یا شکر قهوه ای به روی لب های خود بریزید وبا استفاده از مسواک آنرا بر روی لب های خود بکشید.

یکی دیگر از روش های حجم دهنده ی لب این است که یک قالب یخ را بر روی لب های خود ماساژ داده تا بتوانید لب هایی قرمز و حجیم داشته باشید. اگر لب های باریک دارید و به دنبال آن هستید که لب هایتان را حجیم کنید می توانید از دارچین نیز استفاده نمایید . دارچین با خواص متعددی که دارد باعث تحریک پذیری لب و احیا شدن آن می شودو گردش خون را در بخش لب های شما افزایش می دهد.

مزایای دارچین :
  • ضد التهاب بوده و باعث کاهش التهاب می شود.
  • محرک برای حجیم شدن لبها
  • برای لاغری مناسب است .
  • از اسانس دارچین میتوان برای حجیم شدن لب ها استفاده کرد.

روش لایه برداری با اسکراب شکر و روغن نارگیل

پوست لب اگر خشک باشد نور کمتری را انعکاس می دهد و در نهایت باعث می شود که لب های شما جذاب به نظر نرسد. برای این که بتوان لب هایی برجسته داشته باشید می توانید از اسکراب شکر قهوه ای و روغن نارگیل استفاده کنید . این دو را با هم ترکیب کرده و باستفاده از این اسکراب دایره هایی را به آرامی و نرم بر روی لب های خود ایجاد کنید تا جذب پوست لبتان شود.

مرطوب نگه داشتن لب قبل از خواب

اولین گام برای بزرگ کردن لب ها این است که هر شب قبل از خواب یک لایه ی ضخیم از چربی معدنی را بر روی لب های خود بگذارید تاجذب پوست لب شده و  لب هایی نرم، سالم و با طراوت داشته باشید. البته اگر از اسکراب لب استفاده می کنید این موضوع از اهمیت بالایی برخوردار می شود.

طریقه ی مصرف بالم لب برای افزایش حجم لب

بالم ها معمولا دارای کلاژن و ترکیب های ضد پیری برای لب ها هستند که برای داشتن لب های حجیم  استفاده از آن توصیه می شود. این محصول باعث به وجود آمدن خطوط هایی در لب می شود که جزئیات لب شما را بیشتر کرده و رطوبت آن را افزایش می دهد و این امر به مرور باعث بزرگ شدن لب ها می شود.

پروتز لب طبیعی
پروتز لب طبیعی

استفاده از کانسیلر برای بزرگ شدن لبها

 برای این که بتوان با استفاده از کانسیلر لب های خود را حجیم کرد ابتدا مقداری از آن را با چند ضربه بر روی لب های خود زده و آن را بالاتر از خط لب خود پخش کنید و می توان رژ لبی نزدیک به رنگ کانسیلر زد تا لب ها را برجسته نشان دهد.

طریقه ی استفاده از کرم پودر و سایه لب برای بزرگ و حجیم شدن لب ها

همان طور که کانسیلر به حجیم شدن لب ها کمک می کند از کرم پودر هم میتوان برای این کار استفاده کرد . برای این کار می توان از کرم پودر برای پنهان کردن خط لب طبیعی استفاده کرد. اگر لبهای شما دارای چین و چروک است و یا خشک می باشد می توانید با کرم پودر آن ها را مخفی نمایید .

روش دیگری که می توان برای حجیم شدن لب ها از آن استفاده کرد، روش سایه روشن می باشد. با سایه روشن می توان قسمت هایی از لب که داخلی ترو نزدیک به مرکز لب هستند استفاده نمود و از سایه های تیره نیز می توان برای قسمت های بیرونی و نزدیک به مرز لب استفاده کرد.این کار باعث می شود خط لب شما محو شده وآن را حجیم تر نشان دهد.

پروتز لب طبیعی
پروتز لب طبیعی

برای مطالعه بیشتر: کامل ترین راهنمای خرید لوازم آرایشی( از سیر تا پیاز انتخاب مناسب ترین لوازم آرایشی+ نکات)

 

استفاده از برق لب برای حجیم شدن لب

یکی از مسائلی که لب های شما را کوچک نشان می دهد خشکی آن است. استفاده از برق لب نه تنها لب های شما را براق نشان می دهد زیرا باعث شادابی و باطروات بودن آن می شود و می تواند لب ها را بزرگ تر نیز نشان دهد. طریقه ی زدن برق لب به این صورت می باشد که مقداری از آن را بر روی قسمت های میانی لب زده و بهتر است که رنگ آن نزدیک به رژ لب بوده و یا بی رنگ باشد.

پروتز لب طبیعی
پروتز لب طبیعی

استفاده از خط لب برای حجیم شدن لب ها

روش استفاده از خط لب به این صورت می باشد که مقداری از کانسیلر را که بر روی لب های خود قرار داده و بعد از آن دور تا دور لب ها را که معمولا کمی بالاتر از قسمتی که این کار را انجام می دهید، خط لب را بکشید.

می توانید از خود خط لب داخل لب را کامل رنگ کنید و یا رژ لبی هم رنگ با خط لب را استفاده نمایید . باید توجه داشته باشید که رنگ خط لب با سایه ی لب هماهنگی لازم را با هم داشته باشد . نباید از خط لب طبیعی خود زیاد فاصله بگیرید و باید خط لب نسبت به رژ لب ، تیره تر باشد تا لب ها بزرگ به نظر برسد.

برای حجیم شدن لب ها از چه رنگ رژ لبی استفاده شود؟

در اصل اگر از رنگ های تیره استفاده نمایید، لب های شما خود را کوچک و کم حجم نشان می دهد پس بهتر است که از رنگ های روشن برای لب ها استفاده نمایید اما زیاد از رنگ های روشن استفاده ننمایید زیرا این کار باعث می شود که لب های شما حالت مصنوعی به خود بگیرد . استفاده از رنگ های قرمز، رزی، تمشکی، صورتی و رنگ هایی مشابه پوست بدن برای حجم دادن لب ها توصیه می شود.

استفاده از فلفل ، دارچین و روغن زیتون

استفاده از فلفل سیاه یکی دیگر از روش هایی است که منجر به حجیم شدن و برجسته شدن لب های شما میشود، فلفل نیز مانند دارچین موجب افزایش گردش خون و یک تحریک کننده موثر برای لب های شما است.  در این روش کافی است مقداری دارچین و فلفل را با یک قاشق مرباخوری روغن زیتون ترکیب کنید و این ترکیب بدست آمده را بر روی لب های خود قرار دهید و بگذارید برای ۱۵ الی ۲۰ دقیقه بر روی لب های شما باقی بماند. پس از گذشت این مدت زمان میتوانید صورت خود را بشویید و مشاهده خواهید کرد که لب های شما برجسته و حجیم شده است. روغن زیتون به کار رفته در این روش برای مرطوب کنندگی لب های شما کاربرد دارد.

استفاده از عرق نعنا به همراه وازلین

عرق نعنا به دلیل قابلیت خنک کنندگی و افزایش گردش خون باعث تحریک لب های شما می شود. برای داشتن لب های حجیم با استفاده از عرق نعنا کافی است چند قطره عرق نعنا را با استفاده از مقداری وازلین ترکیب کنید و این ترکیب بدست آمده را بر روی لب های خود قرار دهید. پس از مدتی مشاهده خواهید کرد که لب های شما برجسته شده است. شما میتوانید از این روش بصورت روزانه استفاده فرمایید و بصورت طبیعی لب هایی برجسته داشته باشید.

استفاده از روغن یا پودر فلفل قرمز با وازلین

اگر قصد دارید با استفاده از روغن فلفل قرمز لب هایی برجسته داشته باشید کافی است مقداری وازلین را با روغن فلفل قرمز مخلوط کنید و این ترکیب را بر روی لب های خود قرار دهید. در صورتی که روغن فلفل قرمز در دسترس شما قرار نداشت می توانید از پودر فلفل قرمز به جای آن استفاده نمایید. فلفل قرمز موجب تحریک لب های شما می شود و پس از آن که ۱۰ الی ۱۵ دقیقه این ترکیب را بر روی لب های خود قرار دهید، مشاهده خواهید کرد که لب شما حجیم و بزرگ تر شده است.

استفاده از ویتامین E

یکی دیگر از روش های آسان و خانگی برای حجیم شدن لب های شما این است که می توانید با استفاده از کپسول ویتامین E لب های برجسته ایی داشته باشید. برای این کار کافی است یک قرص ویتامین E  را سوراخ کنید و مواد ژله ایی داخل قرص را بر روی لب های خود قرار دهید و بگذارید تا مواد ژله ایی به خوبی جذب لب هایتان بشود. از دیگر خواص ویتامین E قابلیت مرطوب کنندگی و همچنین رفع ترک های پوستی لب شما است که به داشتن لب های زیبا کمک می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا