کلاژن سازی دوباره پوست با کرم Collagen کامان

کلاژن سازی پوست

برند ایرانی کامان در ساخت کرم های آبرسان قدم های بزرگی برداشته و به کمک این محصولات می توان آبرسانی بسیار قوی به پوست صورت داد. کرم آبرسان کامان سری واتربمب مدل Collagen حجم ۲۰۰ میلی لیتر یکی از بهترین این محصولات کلاژن سازی پوست است. به کمک این کرم می توانید تا اندازه ۹۰ درصد پوست خود را آبرسانی کرده و به آن طراوت ببخشید.

در فصول مختلفی از سال باید به سراغ کرم های آبرسان برویم و با توجه به این که سطح خشکی پوست هر یک از ما چه اندازه است، به همان تناسب نیاز به استفاده از کرم آبرسان بیشتر خواهد بود. برخی از افراد را دیده ایم، که خشکی پوست به وضوح روی صورت آن ها مشخص است و این کمی نازیبایی نیز به همراه دارد. اگر بخواهید روی پوست خشک از کرم های آرایشی استفاده کنید، هرگز پوشش دهی همیشگی خود را ندارند و حتما باید قبل از آن، کرم مرطوب کننده و آبرسان استفاده کرده باشید.

اما کرم هایی که دارای درصد چربی زیادی هستند، خود به شکلی مشکل ساز بوده و چربی و برق ناخوشایندی روی پوست به وجود می آورند. از این جهت باید به سراغ کرمی بروید که ضمن آبرسانی به پوست شما، آن برق ناخوشایند را نداشته باشد. از این جهت برند کامان در محصولات آبرسان خود این موضوع را لحاظ کرده و کرم های آبرسان و هیدراته ای دارد که بدون براق کردن پوست، آبرسانی کامل را انجام می دهند.

خب، برای استفاده از این کرم ها، باید ابتدا پوست خود را به خوبی شستشو داده، سپس روی آن را مقدار مناسبی کرم بزنید و به خوبی پخش کنید. اگر قصد آرایش کردن دارید، کمی صبر کرده و اجازه دهید تا کرم مرطوب کننده به خوبی جذب پوست شود. معمولا یک فاصله زمانی ۵ تا ۱۰ دقیقه ای کافی خواهد بود.

کلاژن سازی

کلاژن سازی پوست با کرم کامان سری واتربمب مدل Collagen

بسیاری از ما از خشکی پوست رنج برده و کم آبی بدن در پوست ما به شکلی گسترده خود را نمایان می سازد. کرم آبرسان کامان سری واتربمب مدل Collagen کمک می کند تا به بهترین شکل، آبرسانی پوست را انجام داده و خشکی های سطحی تا عمیق آن را برطرف سازید. این کرم رفته رفته چین های ریز صورت شما را باز کرده و پوستی کشیده و یکدست ایجاد می کند. این درست همان چیزی است که در عکس های روتوش شده دیده و آرزو می کنیم که تصویر در آینه نیز چیزی مشابه آن باشد.

کامان این رویای همیشگی را تحقق بخشیده و کافی است که از سبد محصولات آن کرم کلاژن ساز را انتخاب کرده و این فرصت را به پوست خود بدهید که دوباره کلاژن سازی کرده و بافت های آسیب دیده آن، ترمیم شوند.

در این محصول با گروه تهاجمی از ویتامین ها روبرو هستیم. ویتامین A و ویتامین های گروه B، یعنی ویتامین B1، ویتامین B3 و ویتامین B5 در ترکیب کرم آبرسان کامان سری واتربمب قرار دارند.

به این ترتیب می توانید اطمینان داشته باشید که این محصول آبرسان از خانواده کرم های برند ایرانی کامان، بهترین اثربخشی را بر پوست شما داشته و آن را چندین سال جوان تر کرده و در حال و هوای جوانی نگه می دارد.

محفظه کاسه ای این محصول باعث می شود که استفاده از آن راحت تر بوده و بتوانید تا آخرین ذره کرم را استفاده نمایید. این مشکل را کمی در کرم های تیوپی داریم و همیشه از این که بخشی از کرم را در تیوپ از دست داده و قادر به خارج کردن آن نیستیم، افسوس می خوریم. خوشبختانه در این محصول از محفظه کاسه ای استفاده شده و می توانید با خیال راحت تا آخرین ذره کرم را بیرون بیاورید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا