آموزش کشیدن مداد به چشم + معرفی مداد چشم دوسه مدل TRUE KOHL KAJAL

برای کشیدن مداد به چشم باید کمی هنر به خرج دهید. در واقع اگر تصمیم گرفته اید به جای استفاده از خط چشم، به کمک مداد چشم، آرایش چشم خود را تکمیل کنید؛ کار سخت تری پیش رو دارید. از آن جایی که مداد چشم، نوک به مراتب ضخیم تری نسبت به یک خط چشم مویی یا حتی ماژیکی دارد؛ برای کشیدن خط نازک یا به هر شکلی تیز و کمانی در محل رویش مژه ها در هر یک از پلک های چشم، باید دقت و ظرافت بیشتری داشت.

کشیدن مداد به چشم

برای آن که کشیدن مداد به چشم هایتان کمی راحت تر شود، باید از یک مداد چشم حرفه ای استفاده کنید. مداد چشم هایی که به راحتی پخش شده و پس از کشیدن خط اولیه، به اطراف تیرگی می دهند، به هیچ وجه مناسب این کار نیستند. در عوض اگر یک مداد چشم مناسب داشته باشید، می توانید با تیز کردن و زاویه دادن به مغزی مداد، از آن مانند یک خط چشم استفاده کنید.

البته اگر می خواهید مداد چشم را در لایه داخلی پلک بکشید، موضوع کمی راحت تر خواهد شد. برای انجام این فرم از آرایش چشمی، باید مداد را به لایه داخلی پلک بالا به آرامی برده و در حالی که نگاه خود را به سمتی دیگر می دهید، یک دور روی این لایه حرکت رفت و برگشتی انجام دهید. (دقت داشته باشید که در حین انجام این کار، مداد با سطح داخلی چشم ها تماس نداشته باشد.)

پس از آن مداد را روی خط داخلی پلک پایینی برده و آن جا نیز یک دور حرکت رفت و برگشتی را تکرار کنید. چند بار پلک بزنید تا از غلظت اولیه مداد چشم کاسته شود.

مداد چشم دوسه مدل TRUE KOHL KAJAL

مهم ترین خاصیت مداد چشم دوسه مدل TRUE KOHL KAJAL این است که پس از کشیدن روی پوست، به هیچ وجه پخش شدگی از آن شاهد نیستیم. این کمک می کند تا شما بتوانید از این محصول به عنوان جایگزین خط چشم استفاده کرده و با کمی دقت و ظرافت تمام پلک خود را خط سیاه بکشید.

حتی اگر می خواهید خط چشمی دنباله دار کشیده و آن را از گوشه بیرونی پلک خود، بالاتر بکشید، TRUE KOHL KAJAL، این پتانسیل را دارد که از آن برای کشیدن یک خط چشم سیاه دنباله دار استفاده کنید. ماندگاری این مداد چشم بیست و چهار ساعت اعلام شده است و برند سازنده مدعی است که حتی در صورتی تعریق و آب زدن ساده به چشم ها، چیزی از کیفیت سیاهی و ترکیب ثابت این مداد چشم، کاسته نخواهد شد.

کشیدن مداد به چشم

اما چند توصیه مهم:

  1. پیش از استفاده از این مداد چشم برای کشیدن یک خط چشم حرفه ایی، از کرم مرطوب کننده روی پلک خود استفاده نکنید.

۲٫ پس از به کار بردن مداد چشم دوسه مدل TRUE KOHL KAJAL، چند ثانیه از پلک زدن زیاد خودداری کنید، تا بافت مخملی آن به خوبی در جای خود تثیبت شده و به بالا و پایین پلک، چیزی سرایت ندهد.

۳٫ برای پاک کردن مداد چشم دوسه کافی است که از یک دستمال آرایشی یا میسلار واتر استفاده کرده و به راحتی آن را بدون آسیب رساندن به پوست حساس پلک، پاک نمایید. این محصول با چشم ها سازگاری داشته و مورد تائید FDA ایالات متحده آمریکا است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا