کشیدن خط چشم مایع نازک + معرفی خط چشم

کشیدن خط چشم مایع نازک

خط چشم های برند ریمل لاندن در انواع مویی و ماژیکی عرضه شده و مدل های مختلفی دارند. اگر مایل به استفاده از محصولات بادوام و دارای مواد اولیه باکیفیت باشید، محصولات برند Rimmel London می توانند از گزینه های انتخابی شما باشند. در این مقاله محصولی برای کشیدن خط چشم نازک معرفی خواهیم کرد.
خط چشم نازک کشیدن به مقداری تبحر نیاز دارد و باید مهارت نازک و تیز کشیدن آن را داشته باشید. قلموهای خط چشم های برند ریمل لاندن، عموما دارای ساختار مناسبی هستند و آرایش چشم ها با آن ها راحت به نظر می رسد.

کشیدن خط چشم مایع نازک

هر دفعه که از خط چشم استفاده می کنید، به سرعت درب آن را ببندید تا هوا وارد خط چشم نشود و خط چشم خشک نشود. برای یک آرایش کامل ابتدا سایه را به پشت پلکتان بزنید.

سپس  در ادامه ریمل را بعد از خشک شدن خط چشم بکشید. کشیدن ریمل قبل از خط چشم موجب میشود که شما دید و دسترسی راحت به پشت پلک خود نداشته باشید و نتوانید به راحتی خط چشم را به پشت پلک خود بکشید. این خط چشم مایع دارای قلموی نوک تیز و نرمی است که برای کشیدن خط جادویی در محل رویش مژه ها، عالی به نظر می رسد.

کشیدن خط چشم مایع نازک

رنگ سیاه تند این محصول، با خاصیت خشک شدن سریع همراه است. غلظت مایع خط چشم بسیار بالاست و همچنین دارای رنگدانه های غنی است که چشم را بزرگ میکند و به زیبایی و گیرایی چشم ها می انجامد و احساس چسبندگی را به شما القا نخواهد کرد. محصول ذکر شده کاملا ضدتعریق بوده و در مقابل رطوبت نیز مقاومت خوبی از خود نشان می دهد.

کشیدن خط چشم مایع نازک

این محصول توسط متخصصان پوست و انجمن چشم پزشکی ایالات متحده آمریکا، تایید شده است. خط چشم معرفی شده در این مطلب موجب حساسیت پوستی و چشمی برای شما نمیشود. و برای پوست و چشمه ای حساس گزینه مناسبی است. از خط چشم اگزجریت لاندن میتوان برای آرایش های تخصصی، گریم های حرفه ای و کانتورینگ چشم استفاده کرد. این خط چشم دچار ریزش نمیشود و دور چشم را سیاه نمی کند و با خیالی راحت می توان از آن استفاده کرد.

همین طور بخوانید:

بهترین ریمل های بیو که باید بشناسیم

آیا ریمل رومنس خوب است؟

خط چشم پایین را چطور بکشیم؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا