آیا کرم آبرسان باعث جوش می شود؟ ؛ معرفی کرم مرطوب کننده پوست چرب

گاهی اوقات شنیده ایم که کرم مرطوب کننده باعث جوش زدن می شود، اما در واقع این به زمانی مربوط می شود که از کرم مرطوب کننده نامناسب برای پوست چرب استفاده می کنید. پوست های چرب به صورت ذاتی مستعد جوش زدن بیشتری هستند و در صورتی که از کرم های آبرسان نادرست برای این پوست ها استفاده کنید، چربی مضاعف پوست، زمینه جوش زدن را فراهم خواهد کرد. از این روی تنها کاری که باید انجام دهید، انتخاب و خرید کرم مرطوب کننده پوست چرب است که برای پوست های دارای چربی طبیعی طراحی شده و به وسیله آن بتوانید ضمن رطوبت رسانی به پوست خود، چربی آن را نیز کاهش داده و تنظیم نمایید.

با این حساب اگر بتوانید در انتخاب کرم مرطوب کننده پوست چرب هشیارانه اقدام کرده و کرمی خریداری کنید که حداقل میزان چربی را داشته و یا به هیچ وجه چربی نداشته باشد، پوست شما هیچ گونه عکس العمل منفی از خود نشان نخواهد داد.

کرم مرطوب کننده پوست چرب

به طور مثال، باید کرم مرطوب کننده مدیلن مناسب پوست چرب را معرفی کنیم:

کرم مرطوب کننده پوست چرب مدیلن 

در ترکیب این کرم مرطوب کننده مناسب پوست های چرب از برند ایرانی مدیلن، از روغن بادام، روغن جوانه گندم و آلوئه ورا به عنوان مواد اصلی تشکیل دهنده کرم استفاده شده است. احتمالا تصور می کنید که وجود روغن هایی چون روغن بادام شیرین و روغن جوانه گندم، باعث چربی مضاعف پوست شما خواهد شد، اما در حقیقت این طور نیست و با به کار بردن این روغن ها در ترکیب این کرم، به ترکیبی کاملا استثنائی رسیده ایم که می تواند ضمن نرم کردن و رطوبت رسانی به پوست، چربی اضافی آن را نیز کنترل کند.

کرم مرطوب کننده پوست چرب

روغن بادام شیرین خیلی سریع نرم کنندگی پوست را تامین کرده و روغن جوانه گندم با داشتن مقادیر زیاد ویتامین E، از ایجاد چین و چروک های پوستی جلوگیری به عمل می آورد. این روغن می تواند برخی از مشکلات سطحی پوست را نیز به مرور زمان درمان نماید. به طور مثال اگر جای جوش های قبلی روی صورت شما باقی مانده باشد، روغن جوانه گندم موجود در این کرم، به رفع آن ها کمک خواهد کرد.

وجود آلوئه ورا در این کرم مرطوب کننده مناسب پوست خشک نیز به شفافیت و درخشش پوست شما کمک زیادی خواهد کرد. آیا قبلا از ژل آلوئه ورا به صورت مستقیم روی پوست خود استفاده کرده اید؟ اگر جواب شما مثبت است، حتما دیدید که این ژل پس از گذشت دقایقی روی صورت خشک شده و به هیچ وجه چربی از خود بر جای نمی گذارد. در ترکیب این کرم نیز ژل آلوئه ورا از ایجاد چربی روی پوست جلوگیری کرده و اتفاقا میزان چربی اضافی پوست را کنترل می کند.

به این شکل زمینه جوش زدن به حداقل رسیده و مرطوب کننده مدیلن می تواند در عین رطوبت رسانی به پوست و نرم کردن کامل آن، سلامت پوست شما را نیز به حداکثر برساند.

همین طور بخوانید: ماسک انبه | دستور تهیه + جزئیات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا