چطور خط چشم بکشیم تا چشم درشت شود؟

چطور خط چشم بکشیم ؟ برای زیباتر شدن چشم ها، لوازم آرایش مختلفی وجود دارند که می توانید از آن ها استفاده نمایید. اما در میان این لوازم آرایشی، خط چشم تاثیر بسیار زیادی در زیبایی چشم ها دارد. به کمک خط چشم می تواند معجزه های بسیاری کند، به عنوان مثال می تواند چشم ها را درشت تر نشان دهد. اگر می خواهید چشمان درشت تری داشته باشید، می توانید از تکنیک های کشیدن خط چشم برای درشت تر کردن چشم ها استفاده نمایید.

چطور خط چشم بکشیم : تکنیک های کشیدن خط چشم برای درشت تر کردن چشم ها

چشم ها نقش بسیار مهمی را در زیبایی چهره بازی می کنند که می توانید با یک آرایش مناسب، زیبایی بیشتری به چهره خود ببخشید. چشم های درشت نقش مهمی را در این زیبایی بازی می کنند، اما نگران نباشید، اگر از این موهبت الهی بهره کمی برده اید، می توانید از تکنیک های کشیدن خط چشم برای درشت تر کردن چشم ها استفاده نمایید.
برای درشت تر کردن چشم های خود، خط را از گوشه های چشم نازک بکشید و هرچه به انتهای چشم نزدیک می شوید، بر ضخامت خط چشم بیفزایید؛ به گونه ای که ضخامت گوشه و انتهای چشم، کاملا محسوس باشد.
برای آنکه چشم های خود را درشت تر نشان دهید، حتما هم خط چشم بالایی و خط چشم پایینی بکشید. البته از کشیدن مداد چشم سیاه در خط درونی پلک بالا و پایینی خودداری نمایید، چرا که این کار چشم های شما را ریزتر نشان می دهد.
یکی دیگر از مدل هایی که می توانید از آن برای درشت تر کردن چشم های خود استفاده نمایید، خط چشم گربه ای است. در خط چشم گربه ای علاوه بر اینکه شما می توانید چشم های درشت تری داشته باشید، می توانید جذابیت بی نظیری را به چشم های خود ببخشید.
نکته بعدی پس از کشیدن خط چشم این است که به کمک سایه، خط چشم را در پشت پلک خود محو نمایید. کشیدن خط چشم های قهوه ای نیز زیر چشم، می تواند به چشم های شما عمق ببخشد. با این کارها می توانید به راحتی به کمک آرایش، چشم های درشت تری داشته باشید.

معرفی خط چشم مناسب برای درشت کردن چشم ها

از آنجایی که برای درشت نشان دادن چشم ها، به کشیدن خطوط ظریف و با دقت بالا نیاز دارید، بهتر است خط چشم هایی با نوک های باریک خریداری نمایید. خط چشم کالیستا مدل Liner and Sharper یکی از بهترین گزینه هایی است که شما می توانید خریداری نمایید.
این خط چشم دارای قلمی حرفه ای است و شما می توانید به کمک آن به هر صورتی که می خواهید خطوط مناسب چشم خود را بکشید. از طرف دیگر این محصول رنگ طبیعی دارد؛ لذا پس از استفاده از آن، چهره شما ظاهر زیبای طبیعی خود را حفظ می نماید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن