۵ ترفند هوشمندانه برای پنهان کردن غبغب با آرایش

داشتن غبغب باعث خجالتتان است؟ اگر حس می کنید اعتماد به نفس و عزت نفستان به خاطر این موضوع کم شده است، پس موقع آن است که برایش کاری کنید. چون اگر بیشتر به آن بی توجهی کنید، بیشتر شما را ناراحت و شرمسار خواهد کرد. در این فکرید که چگونه می توانید بدون هزینه های درمانی گران، از دست این مشکل خلاص شوید؟ بهتر است این مطلب را بخوانید! در اینجا چند نکته حیرت انگیز برای پنهان کردن غبغب با آرایش برایتان آورده ایم.

پنهان کردن غبغب با آرایش

پنهان کردن غبغب با آرایش
پنهان کردن غبغب با آرایش

۱- هوشمندانه لباس بپوشید

حتما تعجب می کنید که چگونه لباس پوشیدن می تواند به دیده شدن یا نشدن غبغبتان کمک کند. اما حقیقت این است، چیزی که می پوشید تفاوت بسیاری ایجاد می کند. دراین حالت، سعی کنید توجهات به غبعتان جلب نشود. بگذارید مردم به ترقوه، دورگردن یا حتی گلویتان توجه کنند. چگونه اینکار را انجام دهید؟ با پوشیدن تاپ های یقه باز. تاپ های یقه باز نمای وسیعی از گلو و ترقوه می دهد. به علاوه این تیپ می تواند با شلواری ساده تکمیل شود. پس نکته این بود” بیشتر خودتان را نشان دهید”

۲- مدل مو

مدل مویتان را جوری درست کنید که بر روی شانه تان، گردن و غبغتان نیافتد. وقتی موهایتان به زیر چانه می آیند، غبغب را برجسته تر می کند. مدل موی پیشنهادی، دم اسبی بالاست. یا مدل بهتر، برش بلانت. دیگر نیاز نیست برای مدل مو هر روز فکر کنید. مدل موی فر که روی گردن و چانه را هرگز اجرا نکنید. اگر این کار را کنید، سه چانه می شوید!!

۳- برای پنهان کردن غبغب با آرایش جذاب شوید

سعی داریم که بگوییم “طوری آرایش کنید که چشم ها و گونه تان بیشتر دیده شود. برای چشم ها، می توانید از سایه چشم استفاده کنید. برای گونه ها، از برس گونه که گونه ها را بالاتر نشان دهد استفاده نمایید. وقتی چشم ها و گونه هایتان توجه بیشتری جلب کنند، غبغب بی اهمیت می شود.

حتما بخوانید: آسان ترین ترفندهای آرایشی برای حجم دادن به صورت

۴- لب ها دروغ می گویند

رنگ لب هایتان تفاوت زیادی در ظاهر ایجاد می کنند. اما مهم این است که چه رنگی استفاده می کنید. برای پنهان کردن غبغب با آرایش، از رنگ های بولدی مثل قرمز تیره، قهوه ای تیره و غیره استفاده کنید. همینطور می توانید خط لب براق بزنید. این توجهات را به صورتتان جلب می کند.

۵- خط چانه را تعیین کنید

همانطور که چشم و گونه و لب هایتان را آراستید، ترفند دیگر خط چانه است. چگونه؟ از برنزر استفاده کنید. سرتاسر خط چانه‌تان را بکشید. اگر گندمی یا تیره هستید، از طیف برنز طلایی استفاده کنید. اگر پوست متعادلی دارید، از طیف برنز سرخ استفاده کنید. اگر خط چانه‌تان را بیشتر در معرض دید بگذارید، توجهات از غبغتان کاسته می شود.

سخن پایانی

خب، پس حالا چگونگی پنهان کردن غبغب با آرایش را می دانید. با خیال راحت می توانید در دفتر و مهمانی بگردید و دوستانتان طعنه نزنند. البته به یاد داشته باشید، مشکل غبغبتان به خاطر افرایش چربی در چانه تان است. چرا این اتفاق می افتد؟ زیرا کار فیزیکی خاصی در آن ناحیه انجام نمی شود. ترفندها فقط برای پنهان کردن آن است. برای درمان، می بایست یوگا انجان دهید یا از دکتر مشاوره بگیرید. حالا که این ترفند هارا یاد گرفتید، اگر روشهای خلاقانه دیگری می دانید با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا