ویژگی های مداد لب خوب چیست؟

چگونه یک مداد لب خوب و مرغوب خریداری کنیم؟

داشتن صورتی زیبا و جذاب برای هر خانمی مهم است. حال آنکه می توان به کمک استفاده درست از لوازم آرایشی، به این زیبایی رسید و یا نقاط جذاب صورت را برجسته کرد. یکی از اجزای صورت که در بهتر نشان دادن چهره تاثیر زیادی دارد، لب ها هستند. از این رو بسیاری از خانم ها با استفاده از رژ و مدادهای لب باکفیت، برآنند تا جلوه لب های خود را بیشتر کنند. اما همان طور که می دانید برای آنکه بتوانید این کار را به خوبی انجام دارید، به رژ لب و یا مداد لبی باکیفیت و مرغوب نیاز دارید. با ما در این مطلب همراه باشید تا ویژگی های مداد لب خوب را با یکدیگر برشماریم.

ویژگی های مداد لب خوب

حتما برای شما هم پیش آمده است که پس از خرید یک مداد لب و استفاده از آن، شاهد پوست پوست شدن لب های خود شده باشید. از سوی دیگر ممکن است با کشیدن آن روی لب خود، با رنگی متفاوت تر از آنچه که خریداری کرده اید، مواجه شده باشید. این ها همگی حاکی از این است که شما یک رژ و یا مداد لب بی کیفیت خریداری کرده اید. اگر می خواهید با این مشکلت مواجه نشوید، به شما پیشنهاد می کنیم این ویژگی های مداد لب خوب و باکیفیت که به شما معرفی می کنیم، را به خاطر بسپارید:

مداد لب خوب
مداد لب خوب

نرم بودن

یکی از ویژگی های مداد لب خوب و باکیفیت، نرم بودن آن است. یک مداد لب مرغوب به راحتی روی لب کشیده می شود و هنگام استفاده از آن، شما نیازی به فشار زیاد مداد روی لب های خود ندارید. درواقع مدادهای لب باکیفیت بافت نرمی دارند و بدون آسیب رساندن و زحمت زیاد روی لب کشیده می شود.

مداد لب باکیفیت
مداد لب باکیفیت

بافت مخملی از ویژگی های مداد لب خوب

یکی دیگر از ویژگی های مداد لب خوب و باکفیتف بافت مخملی است که روی لب ها ایجاد می کند. مدادهای لب از آنجایی که ماهیت خشک تری نسبت به رژهای لب دارند، لذا اگر نامرغوب باشند، نمی توانند پوشش خوبی را ایجاد نمایند. داشتن بافت مخملی آن چیزی است که از یک مداد لب خوب باید انتظار داشته باشید. شما می توانید با استفاده از تسترها و کشیدن آن ها روی قسمتی از پوستتان، به راحتی از نوع بافت مداد لب اطلاع یابید. یکی از بهترین نمونه ها از مدادهای لب با بافت مخملی، مداد لب اسنس سری Soft Contouring است که پوشش نرم و فوق العاده ای روی لب ایجاد می کند. برای خرید این مداد لب با قیمت مناسب می توانید روی لینک زیر کلیک نمایید:

دکمه خرید

بافت یکنواخت

هنگامی که مداد لب را روی لب کشیده می شود، می بایست بافتی یکنواخت و بدون تکه تکه شدن را برای شما به همراه داشته باشد. درواقع اگر حین تست مداد لب، شاهد خط های تکه تکه بودید، بهتر است از خرید آن اجتناب کنید، چرا که احتمالا این مداد لب، نمی تواند بافتی یکنواخت و یکدست را روی لب های شما ایجاد نماید.

مداد لب باکیفیت
مداد لب باکیفیت

حتما بخوانید: رژ لب مناسب برای پوست تیره چه رنگی است؟

حاوی مواد مغذی

لوازم آرایشی به خودی خود از مواد شیمیایی ساخته می شوند که می توانند به سلامت پوست آسیب رسانند، اما برای جلوگیری از این آسیب ها و همچنین مراقبت از پوست، بهتر است لوازم آرایشی را خریداری کنید که حاوی مواد مغذی هستند. مدادهای لب باکیفیت و مرغوب حاوی ویتامین E و ویتامین های محافظ پوست هستند و ضمن استفاده می توانند سلامت پوست لب های شما را تضمین کنند. این مدادها لب های شما را زخم نکرده، آن ها را پوسته پوسته نمی کند و در نهایت شما شاهد ایجاد حساسیت روی لب های خود نخواهید بود.

سخن پایانی

همان طور که خواندید، برای آنکه بتوانید مدادی را خریداری کنید که به لب شما آسیب نرساند، لازم است تا ویژگی های مداد لب خوب و باکیفیت را به خاطر داشته باشید و حین خرید از این نکات استفاده نمایید.

 

‫2 دیدگاه ها

    1. سلام بله نرم بوذن با دوام بودن از ویژگی های مداد خوبه ……. و به راحتی تراش خوردن و خراب نشدن نوک و بافت چوبی و یا پلاستیکی خوبی داشتن ….

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا