نکات مهم خرید رژ گونه خوب

راهنمای خرید رژ گونه متناسب با رنگ پوست

داشتن صورتی زیبا و خوش آب و رنگ برای هر خانمی لذت بخش است. خانم ها برای زیباتر شدن از وسایل آرایش مختلفی استفاده می کنند که یکی از بهترین آن ها برای رنگ بخشید به صورت رژ گونه است. رژ گونه به صورت و آرایش رنگ می دهد و می تواند چهره خانم ها را شاداب و زیباتر نشان دهد. اما حقیقت این است که برای رسیدن به این هدف، لازم است تا رژ گونه خوب و باکیفیت و متناسب با رنگ پوست خود را خریداری نمایید. از این جهت ما قصد داریم در این مطلب، راهنما و نکات مهم خرید رژ گونه خوب را در اختیار قرار دهیم. با ما همراه باشید.

نکات مهم خرید رژ گونه خوب که باید بدانید

رژ گونه را به جرات می توانیم یکی از محبوب ترین لوازم آرایشی برای خانم ها بنامیم. در رژ گونه پودری به نام پودر تالک که نوعی ماده انتقال دهنده است، وجود دارد و ترکیب آن با کرم و مایع، سیلیکون و مواد جاذبی برای جذب رطوبت وجود دارند که همگی با هم سبب رنگ دهی به پوست می شود.
رژ گونه ها بر دو نوع هستند؛ یکی از انواع آن ها کاملا به رنگ پوست هستند و دیگری به رنگ دلخواه شما هستند. برخی از انواع رژ گونه ها حاوی مواد متراکم کننده و پخش کننده هستند و وجود روغن در آن ها سبب جذابیت رژ گونه روی صورت شما خواهد شد. برای انتخاب رژ گونه، خوب است تا با این نکات مهم نکات مهم خرید رژ گونه خوب آشنا شوید:

خرید رژ گونه خوب
خرید رژ گونه خوب

انتخاب رژ گونه مناسب فصل

یکی از مهم ترین نکاتی که برای خرید رژ گونه باید به آن توجه کنید، این است که می بایست رژ گونه ای را خریداری کنید که متناسب با فصل باشد. به عنوان مثال بهترین رنگ ها برای فصل تابستان، رنگ های زنده و روشن هستند. همچنین شما می توانید در فصل تابستان، رنگ های کمرنگ و خنثی را انتخاب نمایید. برعکس، رنگ های تیره و تندتر برای فصول سرد سال گزینه های بهتری هستند.

نکات مهم خرید رژ گونه خوب ؛ فرچه رژ گونه

فرچه نیز از نکات مهم خرید رژ گونه خوب محسوب می شود، درست است که شما می توانید فرچه ای جداگانه برای رژ گونه خود خریداری کنید، اما مسلما بهتر خواهد بود تا رژ گونه ای را خریداری کنید که خود فرچه ای مناسب برای استفاده داشته باشد.

خرید رژ گونه خوب
خرید رژ گونه خوب

بیشتر بخوانید: کامل ترین راهنمای خرید لوازم آرایشی

رژ گونه متناسب با رنگ پوست

از آن جایی که قرار است رژ گونه به پوست شما رنگ دهد، بهتر است رژ گونه ای را انتخاب کنید که متناسب با رنگ پوست شما باشد. اگر ته پوست شما سرد است و رژ گونه هایی که تناژ رنگی قرمز دارند، برای شما مناسب تر خواهند بود. اگر رنگ پوست شما گرم است، به سراغ رژ گونه هایی بروید که تناژ رنگی آن ها بیشتر متمایل به رنگ هلویی و مرجانی هستند.

خرید رژ گونه خوب
خرید رژ گونه خوب

چگونه تناژ رنگ پوست خود را تشخیص دهیم؟

برای آنکه گرم یا سرد بودن رنگ پوست خود را تشخیص دهید، به این صورت عمل کنید:
یک تیشرت سفید به تن کنید و رو به روی آینه بایستید. سپس لباس و یا گردنبندی طلایی یا نقره ای رنگ زیر صورتتان نگه دارید. اگر رنگ طلایی بیشتر به شما می آمد، رنگ پوستتان گرم است و اگر رنگ نقره ای پوست و چهره شما را زیباتر کرد، به این معنا است که تناژ رنگی پوست شما سرد است. در صورتی که هر دو رنگ به شما می آمد، به این معنی است که رنگ پوست شما خنثی است.

ماندگاری بالا

یکی دیگر از نکات مهم خرید رژ گونه خوب ماندگاری آن است. از آنجایی که ماهیت این ابزار آرایشی به شکل پودر است، در صورت خرید رژ گونه بی کیفیت، ممکن است شاهد تنها رد لکه هایی روی پوست خود باشید. رژگونه سه رنگ جیو یکی از ماندگارترین رژ گونه ها است که شما می توانید آن را با قیمت مناسب با مراجعه به لینک زیر خریداری نمایید:

دکمه خرید

سخن پایانی

همان طور که در بالا گفتیم، بهتر است برای انتخاب این وسیله آرایشی، به این نکات مهم خرید رژ گونه خوب دقت نمایید تا بتوانید صورتی زیباتر، شاداب تر و جذاب تر داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا