نکات استفاده از ریمل ابرو که خوب است بدانید

چگونه باید از ریمل ابرو استفاده کنیم؟

ابروها در زیبایی و طراحی چهره نقش بسیار مهمی را بازی می کنند. اگر ابروهای کم پشتی داشته باشید، احتمالا نمی توانید چهره زیبای خود را آنچنان که باید و شاید به معرض نمایش بگذارید. به همین دلیل به شما پیشنهاد می کنیم به سراغ لوازم آرایشی بروید که ابروهای شما را زیباتر و پرپشت تر نشان می دهند. یکی از این لوازم های آرایشی، ریمل ابرو است که می تواند چهره شما را زیباتر کند. در این مطلب با ما همراه باشید تا با نکات استفاده از ریمل ابرو آشنا شوید.

نکات استفاده از ریمل ابرو

اگر ابروهای شم بسیار کمرنگ است و یا ابروهای کم پشت دارید، می توانید برای زیباتر کرد ابروهای خود، از ریمل های ابرو استفاده کنید. جالب اینجاست که ریمل های ابرو می توانند ابروهایی که حالت نمی گیرند را نیز حالت دهند و آن ها را در جای خود ثابت نگه دارند. حال برای آنکه بتواند ابروهایی مرتب و تمیز داشته باشید، بهتر است با نکات استفاده از ریمل ابرو آشنا شوید:

نکات استفاده از ریمل ابرو
نکات استفاده از ریمل ابرو

ریمل ابرو دارای فرمولاسیونی است که استفاده از آن هم به ابرو رنگ می دهد و همچنین می تواند همانند فیکساتور برای ابروهای شما عمل کند. یک از نکات استفاده از ریمل ابرو که باید بدانید این است که می بایست از این لوازم آرایشی در آخرین مرحله میکاپ استفاده نمایید تا آرایش شما به خوبی دیده شده و کثیف نشود.
قبل از استفاده از ریمل ابرو، لازم است تا کمی با مداد ابرو، ابروهای خود با طراحی کنید و سپس ریمل به ابروهای خود بزنید.
یکی دیگر از نکات استفاده از ریمل ابرو این است که نباید دو بار ریمل ابرو را با فاصله کم روی هم ابرو بزنید، چرا که ریمل ابرو به محض زدن روی ابرو خشک می شود و استفاده مجدد از آن می تواند نظم و ترتیب آن را بر هم زند. درواقع با چندبار ریمل ابرو زدن روی هم، ریمل روی موهای ابروی شما تکه تکه می شود و ظاهر خوشایندی پیدا نخواهد کرد. در این صورت حتما مجبور خواهید شد تا ریمل ابرو را به طول کاملا پاک کرده و مجدد آن را روی ابروهای خود بزنید. پس از همان ابتدا کار را یکسره کرده و یکبار درست و دقیق ریمل ابرو رو به ابروهای خود بزنید.
از سوی دیگر شما باید دقت داشته باشید که ریمل ابرویی باکیفیت را خریداری کنید تا شاهد ریمل های مرتب و زیبایی روی ابروهای خود باشید. یکی از بهترین ریمل های ابرویی که می توانید خریداری کنید، ریمل ابرو اسنس است که هم به ابروهای شما رنگ می دهد و هم حالت آن ها را زیبا می کند. برای خرید این ریمل می توانید روی لینک زیر کلیک نمایید:

دکمه خرید

نکات استفاده از ریمل ابرو
نکات استفاده از ریمل ابرو

انواع ریمل ابرو کدامند؟

ریمل های ابرو به دو نوع تقسیم می شوند:

  • یکی از انواع ریمل ابرو، ریمل ابرو ساده است و برای کسانی که ابروهای پرپشتی دارند، مناسب است.
  • نوع دیگر ریمل ابرو، ریمل ابرو tinted است و برای خانم هایی که ابروهای کم پشت و کم حجم گزینه مناسبی خواهد بود.

سخن پایانی

همان طور که می دانید، ریمل ابرو از جمله لوازم های آرایشی است که چند سالی است که به بازار آمده و توانسته طرفداران زیادی را به خود جلب کند. اگر می خواهید ابروهایی زیبا داشته باشید، می توانید از بهترین ریمل های موجود در بازار استفاده کرده و به ابروهای خود جلوه زیبا دهید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا