مضرات مژه مصنوعی چیست؟

چرا نباید از مژه مصنوعی استفاده کنیم؟

چشم ها نقش بسزایی را در زیبایی چهره خانم ها بازی می کنند، از این رو بسیاری از خانم ها با استفاده از لوازم های آرایشی برآنند تا چشم های زیباتری داشته باشند. در میان لوازم آرایشی که به این منظور طراحی شده اند، برخی ها به سراغ مژه های مصنوعی می روند، چرا که مژه های مصنوعی چشم ها را زیباتر می کند و می تواند ظاهری جذاب تر به خانم ها ببخشد. اما باید بدانید که مژه های مصنوعی خطراتی را به همراه خواهد داشت که بهتر است استفاده از آن ها را فراموش کنید. در این مطلب با ما همراه باشید تا با مضرات مژه مصنوعی آشنا شوید.

مضرات مژه مصنوعی

مژه های مصنوعی، چشم ها را زیباتر می کند، مژه ها را پرپشت تر نشان می دهد و نگاه جذاب تری را برای خانم ها به ارمغان می آورد. اما در کنار این ها، نمیتوان از مضرات مژه مصنوعی چشم پوشید. مژه مصنوعی چه مشکلاتی را به وجود می آورد؟ در ادامه با این موارد آشنا خواهید شد:

استفاده از مژه مصنوعی
استفاده از مژه مصنوعی

حساسیت چشمی

یکی از بزرگ ترین مضرات مژه مصنوعی، پدید آمدن حساسیت چشمی است. هنگامی که شما از مژه های مصنوعی استفاده می کنید، می بایست آن ها را به کمک چسب به مژه های خود بچسبانید. گاهی اوقات چسب هایی که به مژه ها می چسبانید سبب متورم شدن پلک و قرمز شدن آن ها می شود. از این رو می توانیم حساسیت چشمی را از بزرگ ترین مضرات استفاده از مژه مصنوعی بنامیم.

آسیب رسیدن به مژه ها
آسیب رسیدن به مژه ها

آسیب رسیدن به مژه ها

یکی دیگر از مضرات مژه مصنوعی، آسیب رسیدن به مژه ها است. اگر مژه های مصنوعی به نادرستی و با استفاده از چسب های نامرغوب به مژه ها چسبانده شود، می تواند به راحتی به مژه ها آسیب وارد کند. از سوی دیگر استفاده طولانی مدت از مژه های مصنوعی می تواند سبب ریزش مژه ها شود. به گونه ای که پس از برداشتن و جداسازی آن ها، شاهد خالی شدن و تراکم کم مژه های خود خواهید بود.

عفونت چشمی
عفونت چشمی

عفونت چشم

عفونت چشم نیز از آسیب های جدی است که استفاده از مژه های مصنوعی به چشم وارد می کند. هنگامی که مژه های مصنوعی به چشم های خود می چسبانید، احتمال آلوده شدن مژه ها نیز وجود دارد. به این صورت که شما راه را برای ورود آلودگی به چشم ها افزایش میابد و در نتیجه ممکن است چشم دچار عفونت شود. همچنین خوب است بدانید که عفونت های چشمی در پی استفاده طولانی مدت از مژه های مصنوعی، می تواند از دست دادن بینایی را برای شما به همراه داشته باشد. از سوی دیگر باید بگوییم که چسب های مژه مصنوعی حاوی فلزات سمی و مواد شیمیایی هستند؛ لذا بهترین کار برای جلوگیری از بروز این مشکلات، عدم استفاده از آن ها است.

جایگزین مژه مصنوعی چیست؟

بهترین جایگزین برای استفاده از مژه های مصنوعی، ریمل زدن است. ریمل های بسیار خوب و باکیفیتی وجود دارند که شما می توانید به کمک آن ها، مژه های بلند و حجیم تر داشته باشید. پیشنهاد ما به شما خرید ریمل حجم دهنده بی یو مدل Volume Now است.
این ریمل در میان ریمل های حجم دهنده گزینه ای بسیار مناسب محسوب می شود. این ریمل رنگ دانه های مشکی دارد و شما می توانید به کمک آن ها مژه های خود را زغالی و زیبا کنید. این ریمل به شما کمک می کند تا چشم هایی زیبا و درشت داشته باشید. برسی که برای این ریمل طراحی شده، XXL و این یعنی، این برس حجم زیادی بهمژههای شما می بخشد. ریمل حجم دهنده بی یو مدل Volume Now بسیار ماندگار است و حساسیتی برای چشم های شما به همراه نخواهد داشت. به همین دلیل اگر چشم های حساسی دارید و یا اینکه مجبور به استفاده از لنز هستید، این ریمل گزینه ای بسیار مناسب برای شما خواهد بود. برای خرید این ریمل روی لینک زیر کلیک کنید:

دکمه خریدحتما بخوانید: بهترین ریمل های حجم دهنده با قیمت مناسب کدامند؟

سخن پایانی

همان طور که گفتیم، مضرات مژه مصنوعی به قدری مهم هستند که لازم است تا شما از استفاده از آن ها بپرهیزید. از این رو ما به شما پیشنهاد می کنیم که ریمل های حجم دهنده ای مانند ریمل حجم دهنده بی یو مدل Volume Now را جایگزین مژه های مصنوعی کنید تا بتوانید ضمن زیبایی طبیعی که به چشم های خود می بخشید، از چشم های خود از آسیب های جدی محافظت نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا