معرفی خط چشم و مداد چشم اسنس

خط چشم ها و مداد چشم های برند اسنس، دارای رنگدانه های قوی بوده و سیاهی آن ها به راستی سیاه و چشم نواز است. با نگاهی به معرفی محصولات گروه خط چشم های برند اسنس و مقایسه آن ها با یکدیگر، می توانید بهترین محصول مطابق نیازهای خود را انتخاب نمایید.

خط چشم و مداد چشم اسنس

مداد چشم اسنس سرمه ای

مداد چشم Crazy Kajal را در رنگ های سیاه، سفید، قهوه ای، طوسی، سرمه ای، آبی و فیروزه ای می توان تهیه کرد. رنگ های این مداد چشم سرد و کدر هستند و برای داشتن آرایشی مات عالی به نظر می رسند.

خط چشم ماژیکی سیاه

محصول Super fine دارای سیاهی قابل توجهی بوده و می توانید آن را به راحتی روی خط رویش مژه های خود بکشید.

اگر چه این محصول ماژیکی است، اما قلم نازک آن باعث می شود که به راحتی بتوانید ظریف ترین خط چشم ها را روی پلک خود داشته باشید.

خط چشم ماژیکی

آیا می خواهید یک خط چشم نازک کشیده و یا در بخشی قسمت ها آن را پهن و مات به چشم آورید؟ خط چشم ۲ in 1 از برند اسنس، این قابلیت ها را به صورت همزمان و در یک محصول در اختیارتان قرار می دهد. یک سر این محصول دوکاره، دارای قلموی نازک و ظریف بوده و سر دیگر قلمی پهن و ضخیم دارد.

خط چشم مایع اسنس

خط چشم liquid ink، دارای ساختار سنتی خط چشم هایی است که می شناسیم. قلم نازک و ظریف و مویی آن برای کشیدن هر فرم خط چشمی، مناسب به نظر می آید.

این محصول بر پایه آب، ساخته شده و به راحتی با آب ولرم، شسته خواهد شد. از بهترین های خط چشم و مداد چشم به شمار می آید.

خط چشم ضد آب اسنس

اما اگر مایل نیستید که خط چشم شما به این راحتی و با آب یا اشک ریزش، شسته شود، باید از مدل ضد آب خط چشم liquid ink استفاده کنید. این محصول نیز جز بهترین های دسته خط چشم و مداد چشم قرار می گیرد.

این محصول در مقابل تعرق و اشک مقاومت کرده و با آب نیز به این راحتی شسته نخواهد شد. اما اگر بتوانید آن را مانند یک نوار چسبی از روی پلک خود جدا سازید، کامل از جای خود برداشته می شود.

البته این را باید به نوعی نقطه ضعف آن نیز به شمار آورد. گاهی پس از گذشت چند ساعت بخشی از این محصول از روی پلک شما کنده شده و آرایش چشمی تان، ناقص و نازیبا می گردد.

خط چشم مدادی

در ادامه معرفی خط چشم و مداد چشم این محصول معرفی می شود. یکی دیگر از انواع خط چشم های مارک اسنس، خط چشم مدادی آن است. این محصول دارای جوهر اصل ژاپنی بوده و سیاهی بسیار جذابی ایجاد می کند. از این محصول مدادی، سه نوع معمولی، ضدآب و بسیار بادوام وجود دارد.

خط چشم ظریف ضد آب

محصول Superlast دارای سر قلمویی بوده و برای کشیدن ظریف ترین خط چشم ها، عالی عمل می کند. این محصول انواع معمولی، ضد آب، کربنی و با ماندگاری طولانی مدت را دارد.

این ماندگاری طولانی مدت، بدین معناست که شما بتوانید با کمی مراقبت خط چشم را برای ۴۸ ساعت روی چشم های خود حفظ کنید.

خط چشم و مداد چشم اسنس با ماندگاری خارق العاده

همان طور که از نام این محصول متوجه می شوید، مهم ترین خاصیت آن، ماندگاری بالا و تا ۴۸ ساعت است. در میان رنگ بندی آن نیز رنگ های قهوه ای، طوسی تیره، بنفش تیره و آبی-دودی را می بینیم.

توناژ مات و دودی خط چشم Smoky Crystal برای داشتن آرایش چشمی بسیار شیک و مدرن، شگفت انگیز و بسیار کاربردی است.

چطور خط چشم نازک بکشیم

با توجه به نوک تیز قلم خط چشم dipliner، می توانید منحنی های مورد علاقه خود را روی پلک ایجاد کرده و تا جایی که می خواهید به آن ظرافت و پیچ و تاب بدهید.

این خط چشم بر پایه آب تولید شده و با سهولت به وسیله آب یا پدهای پاک کننده آرایش چشم، پاک خواهد شد.

پیش از استفاده از انواع خط چشم ها، بهتر است پلک های خود را به خوبی تمیز کرده و هر گونه چربی را از روی آن ها پاک کنید. به این شکل خط چشم به خوبی روی پلک و خط رویش مژه ها، نقش بسته و دوام بیشتری پیدا می کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن