بهترین محصولات ضدتعریق نیوآ را بشناسیم

محصولات ضدتعریق برند نیوآ از باکیفیت ترین و موثرترین محصولات ضدتعریق هستند. این محصولات برای بانوان و آقایان عرضه شده و با ماندگاری بالا هستند. در این مطلب با تعدادی از این محصولات ضدتعریق نیوآ، آشنا می شویم.

محصولات ضدتعریق برند نیوآ

رول ضدتعریق مردانه Deep نیوآ

رول ضدتعریق مردانه Deep نیوآ، دارای ماندگاری ۴۸ ساعته بوده و دوام بسیار خوبی در عملکرد خود نشان می دهد. این رول کاملا ضدحساسیت بوده و هیچ گونه اثری روی لباس ها از خود برجای نمی گذارد.

رول ضدتعریق

اسپری مردانه Fresh Active از محصولات ضدتعریق برند نیوآ

اسپری مردانه Fresh Active با انواع پوست ها سازگاری کامل داشته و به هیچ وجه ایجاد حساسیت نمی کند. خاصیت ضدتعریقی آن تا ۲۴ ساعت دوام خواهد داشت و عطر عصاره های دریایی را استشمام خواهید کرد.

اسپری مردانه

رول ضدتعریق زنانه Pearl And Beauty برند نیوآ

این رول به اندازه ۴۸ ساعت ماندگاری دارد و ترکیبی کاملا ضدحساسیت دارد. وجود عصاره مروارید در رول ضدتعریق زنانه Pearl And Beauty، تضمین بوی خوش و لطافت این محصول است. شما می توانید این رول را با اطمینان خاطر مصرف کرده و از عدم وجود هر لکه ای روی لباستان آسوده باشید.

رول ضدتعریق زنانه

اسپری ضدتعریق زنانه Dry Fresh برند نیوآ

این اسپری رایحه ای خنک دارد و برای فصل تابستان عالی به نظر می رسد. ماندگاری آن تا ۲۴ ساعت تضمین شده و خاصیت آنتی باکتریالی اسپری، به ضدعفونی شدن پوست کمک می کند.

برند نیوآ

اسپری ضدتعریق مردانه Deep از محصولات ضدتعریق برند نیوآ

این اسپری ضدتعریق تا ۴۸ ساعت ماندگاری دارد. بوی تند آن نیز در این ماندگاری تاثیرگذار بوده و اجازه نمی دهد تا بوی ناخوشایندی از بدن فرد متصاعد شود.

محصولات ضدتعریق برند نیوآ

اسپری ضدتعریق مردانه Deep برای داشتن بویی خوش و شبانه روزی عاری از تعریق های مداوم، محصولی کاملا عالی و حرفه ای است. لازم به ذکر است که این محصول برند نیوآ، فاقد الکل بوده و در ترکیب آن از تری کلوسان نیز استفاده نشده است.

رول ضدتعریق مردانه Silver Protect Antibacterial برند نیوآ

در میان رول های ضدتعریق مردانه، محصول Silver Protect Antibacterial بسیار عالی و کاربردی است. این محصول می تواند خاصیت ضدتعریقی عالی ایجاد کرده و هیچ گونه لکه سفیدی یا چسبندگی نیز برجای نخواهد گذاشت. حجم ۵۰ میلی لیتری آن برای استفاده یک تا دو ماه کافی خواهد بود.

رول ضدتعریق مردانه

این محصول فاقد الکل بوده و کاملا ضدحساسیت و آلرژی ساخته شده است. در صورتی که غالبا با استفاده از رول های ضدتعریق یا اسپری های خوشبوکننده، تحریکات پوستی را تجربه می کنید، این بار محصول Silver protect برند نیوآ را تجربه کنید. حتی رایحه تند و تیز آن نیز به هیچ حساسیت پوستی منجر نشده و تنها کمی مشامتان را غلغلک می دهد.

رول ضدتعریق زنانه Fresh Flower از محصولات ضدتعریق برند نیوآ

همان طور که از نام این رول ضدتعریق انتظار داریم، باید با باز کردن درب آن؛ رایحه گل ها استشمام شود و به واقع نیز همین طور است. این رول ضدتعریق با ایجاد بوی گل، از تعریق و بوی ناخوشایند بدن جلوگیری به عمل می آورد. کافی است که هر صبح از این رول استفاده کرده و تا پایان روز؛ از خوشبو ماندن بدن خود اطمینان حاصل کنید.

محصولات ضدتعریق برند نیوآ

از آن جایی که رول ضدتعریق Fresh Flower مارک نیوآ، فاقد الکل و هرگونه مواد حساسیت زا در فرمولاسیون ساخت خود است، هیچ حساسیت و سوزشی نیز حین استفاده از آن احساس نخواهید کرد. حتی پس از شیو کردن پوست نیز می توانید با خیال راحت این رول را استفاده کرده و کاملا احساس راحتی نمایید.

اسپری ضدتعریق مردانه Invisible Fresh مارک نیوآ

اسپری ضدتعریق مردانه Invisible Fresh، به اندازه ۱۵۰ میلی لیتر حجم دارد. ماندگاری ۴۸ ساعته آن نیز Invisible Fresh را به یکی از بهترین محصولات ضدتعریق تبدیل ساخته است. با استفاده از این اسپری، احساس بسیار خوشایندی خواهید داشت و بلافاصله بوی تازه آن، فضا را پر خواهد کرد.

مارک نیوآ

اسپری ضدتعریق زنانه Black And White Invisible Fresh از محصولات ضدتعریق برند نیوآ

این اسپری به اندازه ۴۸ ساعت دوام دارد و گزارشات مشتریان حاکی از آن است که این ۴۸ ساعت ادعا شده توسط سازنده، به راستی و به شکل واقعی عمل می کند. این محصول فاقد الکل بوده و مانند سایر اسپری ها و رول های ضدتعریق این مارک آلمانی، بدون حساسیت خواهد بود.

مارک نیوآ

رول ضدتعریق مردانه Dry Impact مارک نیوآ

این رول از پرفروش ترین ضدتعریق های مردانه است و محبوبیت زیادی میان مشتریان این برند آلمانی دارد. میزان ماندگاری رول ضدتعریق مردانه Dry Impact، به اندازه ۴۸ ساعت بوده و عطری تند و تیز دارد. این عطر تند و تیز محصول، فرصتی برای ایجاد بوی نامطبوع ناشی از تعریق بدن نمی دهد و تا حداکثر ۴۸ ساعت، خوشبو خواهید ماند.

پرفروش ترین ضدتعریق

اسپری ضدتعریق زنانه Double Effect از محصولات ضدتعریق برند نیوآ

هر آن قدر که هوا گرم و تابش خورشید داغ باشد؛ اسپری ضدتعریق زنانه Double Effect نیوآ، در برطرف ساختن و جلوگیری از آن موثر خواهد بود. رایحه این محصول گل بنفشه بوده و فوق العاده خوشبو و لطیف است.

پرفروش ترین ضدتعریق

اسپری ضدتعریق مردانه Ultimate Protect برند نیوآ

اسپری ضدتعریق مردانه Ultimate Protect دارای خاصیت ضد عرق کردن قوی است، اما این محصول در قیاس با سایر محصولات فوق، یک ویژگی برتر نیز دارد. Ultimate Protect می تواند از پوست شما در مقابل پیری زودرس جلوگیری به عمل آورده و تا ساعت ها به خشک نگاه داشتن آن کمک کند. به علاوه عطر غلیظ آن، جذب مردانه به وجود آورده و در به دام انداختن قلب خانم ها، تاثیرگذار خواهد بود.
دام انداختن قلب خانم

رول ضدتعریق مردانه Fresh Ocean برند نیوآ

این رول دارای سازگاری با انواع جنس پوست ها بوده و می تواند تازگی و طراوت پوست را حفظ کند. فرمولاسیون این رول ضدتعریق، عاری از الکل و آلومینیوم بوده و کاملا ضدحساسیت طراحی شده است. از همه مهم تر بوی خوش و خنک اقیانوس است که با استفاده از این رول، استشمام کرده و تمام طول روز در مشامتان باقی خواهد ماند.

بوی خوش

کلام پایانی

با خرید رول های ضدتعریق نیوآ، محصولاتی باکیفیت، بادوام و کاملا ضدحساسیت در اختیار خواهید داشت. همین طور اسپری های نیوآ، برای خوشبو نگاه داشتن بدن تا ۴۸ ساعت دوام خواهند داشت. به یاد داشته باشیم که خرید محصولات تقلبی و بدون نام و نشان، نه تنها کمکی نخواهد کرد، بلکه ممکن است غده های حساس زیر بغل و اطراف آن را تحریک نماید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا