کامل ترین مجموعه لوازم آرایش ابرو به همراه توضیحات و عکس

لوازم آرایش ابرو ریمل لاندن در انواع مدادهای ابرو، ماژیک ابرو، پودر ابرو، سایه ابرو و ریمل ابرو جای می گیرند. با استفاده از محصولات آرایش ابرو، می توانید ابروهای کم پشت خود را پر نشان داده و نقص و ایرادهای آن را نیز برطرف سازید.

از آن جایی که ابرو به عنوان قاب صورت شناخته می شود، برای داشتن چهره ای زیبا، باید ابروهایی زیبا و خوش نقش داشته باشید. به کمک لوازم آرایش ابرو ریمل لاندن، می توانید به ابروهای خود فرم دلخواه بخشیده و آن را در تمام طول روز، حفظ نمایید. در زیر به معرفی محصولات آرایشی و زیبایی ابرو می پردازیم.

ژل ابرو مخصوص شانه کردن

ماژیک ابرو Brow This Wayژل ابروی Brow This Way برای پر کردن قسمت های پهن یا نازک ترین بخش های ابرو، کاملا مناسب است. همچنین از برس انتهایی آن، برای فرم بخشیدن نهایی و شانه کردن ابروها، می توان استفاده کرد. ضد پخش شدن و مقاومت بالای آن تا ۱۲ ساعت، قابل توجه است.

 بافت مخملی و رنگ های طبیعی Brow This Way از برند ریمل لاندن، قابل توجه هستند و می توان از آن به عنوان یک ابزار آرایش ابروی حرفه ای استفاده نمود. این ماژیک ابرو را در رنگ های بلوند، قهوه ای روشن، قهوه ای تیره و سیاه می توان تهیه کرد.

ریمل ابرو  ۲۴ ساعته

ریمل ابرو Wonder'Full 24HR از لوازم آرایش ابرو ریمل لاندنریمل ابروی Wonder’Full یک محصول آرایش ابروی بیست و چهار ساعته است که می تواند فرم زیبایی به ابروها بخشیده و آن ها را به صورتی طبیعی، جلوه گر سازد.

این ریمل ابرو حاوی تقویت کننده های ابرو از جمله بیوتین و کلاژن بوده و می تواند به عنوان یک محصول تقویتی نیز برای ابروهای شما ظاهر شود. روغن آرگان، ماراکوجا، مارول و کاملیا نیز در ترکیب ریمل ابروی Wonder’Full جای دارند. برس کوچک و ظریف آن نیز، شما را برای کشیدن ابرویی نوک تیز و خنجر مانند، تجهیز می کند تا به کمک آن بر قلب کسی که می خواهید، حکومت کنید.
این ریمل ابرو خاصیت ضدآبی داشته و در مقابل گرما و تعرق نیز پایداری دارد. رنگ های آن شامل بلوند، قهوه ای متوسط و قهوه ای تیره هستند.

سایه ابرو قهوه ای روشن

سایه ابرو Brow This Wayبرای استفاده از سایه ابرو Brow This Way باید ابتدا از وکس ابرو روی ابروهای خود اضافه کرده و سپس یکی از دو رنگ سایه ابرو را روی آن، به کار برید.

برس نرم و ظریف این سایه، برای شکل دادن ظریف ترین بخش های ابرو، مناسب می نماید. این سایه را در ترکیب رنگ های بلوند، قهوه ای ملایم و قهوه ای تیره، خواهید یافت.

ژل ابرو حاوی روغن آرگان

ژل ابرو Brow This Way از لوازم آرایش ابرو ریمل لاندنژل ابروی Brow This Way به همراه روغن آرگان، محصولی تقویتی برای ابروها به شمار می رود. برس این ژل ابرو، برای کشیدن خط دقیق و ظریف مناسب بوده و کیفیت خود ژل نیز برای دوام بیست و چهار ساعته، طراحی شده است.

از ژل ابروی Brow This Way برای ابروهایی که به اندازه کافی پر بوده و تنها نیاز به فرم دهی دارند، مناسب خواهد بود. این ژل را در رنگ های عسلی، قهوه ای روشن، قهوه ای تیره و سفید می توان تهیه کرد.

کشیدن مداد به ابرو راحت

مداد ابرو Professionalمداد ابرو Professional برای مبتدی ها در آرایش ابرو نیز مناسب است. کافی است که نوک مداد را به خوبی تراشیده و خط دلخواه ابروی خود را ایجاد کنید.

 از این مداد می توان برای کشیدن کل مساحت ابرو یا پر کردن نقص ها و شکاف های آن و همین طور ایجاد قوس دلخواه، استفاده کرد. مداد ابرو Professional از برند ریمل لاندن؛ در رنگ های قهوه ای تیره، قهوه ای روشن و سیاه موجود است.

پودر ابرو و خط چشم ضد آب

پودر ابرو Brow Shake Filling از لوازم آرایش ابرو ریمل لاندنپودر ابرو Brow Shake Filling از برند ریمل لاندن، یک محصول کاملا حرفه ای برای پر کردن ابروها به شمار می رود.

جالب است بدانید که این محصول را می توان به عنوان خط چشم نیز مورد استفاده قرار داد. این پودر پرکننده، دارای فرمولاسیون با دوام طولانی مدت است و حین استفاده از آن، هیچ احساس سنگینی روی ابروهای خود نخواهید داشت. اپلیکاتور پودر پرکننده Brow Shake Filling، برای کاربرد دقیق، نرم و فوق العاده راحت است.

 از ویژگی های این پودر پرکننده ابرو، می توان به ضدآب بودن و مقاومت در مقابل تعریق اشاره نمود. حتما قبل از استفاده این پودر را به خوبی تکان دهید تا ذرات آن از هم جدا شده و بافت یکدستی ایجاد کنند.پودر پرکننده Brow Shake Filling برند ریمل لاندن در رنگ های بلوند، قهوه ای روشن، قهوه ای تیره و طوسی عرضه می گردد.

آرایش ابرو ساده

مداد ابرو Brow This Way Fiberمداد ابروی Brow This Way Fiber، ساده ترین محصول در گروه لوازم آرایش ابرو ریمل لاندن به شمار می رود. رنگ های زیبا و بافت یکپارچه به همراه جنسی بادوام، از ویژگی های این مداد ابرو هستند.

 مبتدی ها در آرایش چشمی، می توانند به راحتی از این مداد ابرو استفاده کرده و آن را برای ساعت های طولانی روی ابروهای خود حفظ نمایند. البته در خصوص این مداد، نیاز بیشتری به مراقبت دارید و نباید دست خود را سهوا به ابروها بکشید؛

زیرا امکان پاک شدن یا کمرنگ گشتن، بخشی از مداد ابروی کشیده شده، وجود خواهد داشت. این مداد را در دو رنگ قهوه ای متوسط و سیاه خواهید یافت.

مداد ابرو قهوه ای

مداد ابرو Brow This Way از لوازم آرایش ابرو ریمل لاندناین مداد ابرو دارای ساختاری قوی بوده و دوام طولانی مدت روی ابروها خواهد داشت. البته نحوه استفاده از آن باید در قسمت های ظریف و بخش نازک ابرو، کمی سخت باشد و باید برای این قسمت ها از یک مداد ابروی نازک تر، کمک بگیرید.

مداد ابروی Brow This Way از برند انگلیسی ریمل لاندن، در رنگ های بلوند، قهوه ای روشن و قهوه ای تیره ارائه شده است.

مداد هایلایت ابرو

مداد هایلایت ابرو Brow This wayبرای هایلات کردن ابروهای خود، مداد هایلایت ابرو Brow This Way را مناسب می یابید. این هایلایت کننده، باعث می شود که ابروهایی زیباتر و چشم هایی درشت تر و گیراتر داشته باشید. فرمول مخملی و بافت نرم آن نیز، به زیبایی روی ابروها نشسته و نمایی طبیعی ایجاد می کند.

به یاد داشته باشید که آرایش ابروها، از ظریف ترین نوع آرایش صورت محسوب شده و باید آن را به کمک ابزار حرفه ای و کاملا با دقت و مهارت انجام دهید. نامتعارف بودن و یا نامتقارن بودن ابروها، زیباترین چهره ها را نیز بی نظم و آشفته جلوه خواهد داد.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا