بهترین ضدآفتاب های مای کدامند؟

ضدآفتاب های مای

برند مای با توجه به شکل و شدت تابش نور خورشید در ایران زمین، طراحی ضدآفتاب های خود را انجام داده است. به همین دلیل ضدآفتاب های برند مای را باید از بهترین ضدآفتاب های پوست برای ایرانی ها بدانیم. این محصولات سازگاری کامل با پوست شما داشته و می توانند محافظ خوبی باشند. در ادامه مگ آرایش یاب به معرفی این ضدآفتاب ها می پردازیم.

کرم ضدآفتاب SPF 30 فاقد چربی و فاقد رنگ

ضدآفتابکرم ضد آفتاب SPF 30، کاملا بدون چربی بوده و هیچ رد براقی روی پوست شما باقی نخواهد گذاشت. علاوه بر این بی رنگ بودن آن، باعث می شود تا بتوانید ضمن استفاده از محصول، رنگ پوست طبیعی خود را حفظ نمایید و در ضمن آن را برای استفاده آقایان مطلوب می سازد. میزان SPF 30 در این محصول از برند مای، باعث می شود تا پوست شما در آفتاب شهرهای معتدل ایران محفوظ بماند. به علاوه لازم به ذکر است که محصول فوق فاقد ماده ی مضر PABA است. فیلترهای این ضدآفتاب مای شامل تیتانیوم دی اکسید، اکتیل متوکسی سینامات، بوتیل متوکسی دی بنزوئیل متان و متیل بنزولیدن کامفور هستند.

کرم ضدآفتاب SPF 30 فاقد رنگ از ضدآفتاب های برند مای

ضدآفتابکرم ضدآفتاب SPF 30 بدون رنگ مای، برای بانوان و آقایان مناسب بوده و می توانید از آن به عنوان محافظ پوست خود در مناطق دارای آب و هوای معمولی، استفاده کنید. این کرم کمی چربی داشته و برای پوست های خشک، کارآمد خواهد بود. علاوه بر آن، خاصیت آبرسانی کرم و حفاظت در مقابل رادیکال های آزاد، از خاصیت های آن به شمار می روند.

این محصول از برند مای، در مقابل ایجاد چین و چروک های ریز پوستی، مقاومت ایجاد کرده و از لک افتادن پوست بر اثر تابش مستقیم نور خورشید، پیشگیری می کند. فیلترهای آن نیز چون مورد بالا شامل تیتانیوم دی اکسید، اکتیل متوکسی سینامات، بوتیل متوکسی دی بنزوئیل متان و متیل بنزولیدن کامفور هستند.

کرم  SPF 30 فیزیکال

کرم ضدآفتاباین کرم دارای فیلترهای ضدآفتاب کاملا فیزیکی بوده و به هیچ عنوان فاکتور شیمیایی را در خود جای نداده است. به همین دلیل اگر به سلامت پایدار پوست خود، اهمیت زیادی می دهید؛ استفاده از این کرم برایتان مناسب خواهد بود.

از این روی اگر چه برند مای دارای ضدآفتاب مستقل برای کودکان است، اما می توانید از این محصول نیز روی پوست کودک خود استفاده نمایید. فیلترهای آن شامل تیتانیوم دی اکسید، میکرونایزد زینک اکسید و تریکنتانیل PVP می شوند.

کرم  SPF 50 ضد چروک شیلد از ضدآفتاب های برند مای

ضد چروک شیلداین کرم ضدآفتاب همان طور که از نام آن برمی آید، کاملا ضدچروک بوده و علاوه بر محافظت پوست در مقابل تابش نور خورشید، از پیری زودرس و چین و چروک افتادن روی آن نیز، پیشگیری می کند. در ضمن محصول فوق از برند مای، دارای ویژگی مرطوب کنندگی بوده و به پوست شما لطافت و زیبایی خاصی می بخشد. در این کرم ترکیباتی چون آلجسیوم C، آلفابیزابولول، ویتامین E، پالمیتویل الیگوپپتید و ارگانیک سیلیسیم جای دارند. این کرم را می توانید در دو رنگ بژ و طبیعی و همین طور در دو نمونه بدون چربی و دارای چربی، تهیه نمایید.

کرم  SPF 60

برند مایاین محصول از سبد کرم های ضدآفتاب مای، با داشتن درجه SPF 60، مقاومت بسیار خوبی در مقابل تابش نور خورشید ایجاد کرده و می تواند تا ۲ ساعت، پوست شما را کاملا ایمن نگاه دارد. به علاوه خاصیت مرطوب کنندگی و لطافت بخشی آن نیز قابل توجه است. در این کرم ترکیبات آنتی اکسیدانی و مقابله کننده با رادیکال های آزاد پوست به کار برده شده است و یک فرمول درمانی برای پوست های آسیب دیده دارد.

ضدآفتاب مای با SPF 60 دارای دو نوع ترکیب رنگی و بدون رنگ است. در صورتی که مایل باشید، می توانید پس از استفاده نوع بدون رنگ آن، از کرم پودرهای آرایشی نیز بهره مند شوید و هیچ مشکلی بابت تداخل یا تاثیر SPF به وجود نخواهد آمد. لازم به ذکر است که این محصول بهداشتی از ایجاد لک های پوستی پیشگیری به عمل آورده و مقابل شکل گیری چین و چروک های ظریف تا عمیق پوستی، پایداری به وجود می آورد. فیلترهای ضدآفتاب آن نیز شامل تیتانیوم دی اکسید، اکتیل متوکسی سینامات، بوتیل متوکسی دی بنزوئیل متان و متیل بنزولیدن کامفور می شوند.

کرم ضدآفتاب SPF 90 از ضدآفتاب های برند مای

ضدآفتاب های برند مایاگر قصد سفر به مناطق جنوبی کشور و یا شهرهایی که شدت آفتاب در آن ها زیاد است را دارید، حتما باید به SPF های بالای ۶۰، فکر کنید. کرم ضدآفتاب مای با SPF 90، محصولی مناسب برای حفاظت قوی از پوست در مقابل تابش نور خورشید است. در مناطقی که اشعه UV به شکلی قوی تر به زمین رسیده و پوست افراد را تحت تاثیر منفی قرار می دهد، استفاده از چنین ضدآفتاب هایی بسیار مفید خواهد بود. این محصول را باید از باکیفیت ترین محصولات بهداشتی برند ایرانی مای بدانیم.

نبود ترکیب مضر PABA و عدم بروز حساسیت های پوستی بر اثر استفاده از این کرم، از ویژگی های مثبت و بارز آن هستند. فیلترهای ضدآفتاب آن نیز در انواع تیتانیوم دی اکسید، اکتیل متوکسی سینامات، بوتیل متوکسی دی بنزوئیل متان و متیل بنزولیدن کامفور خلاصه می شوند. لازم به ذکر است که این محصول دارای مقداری چربی رسانی به پوست بوده و بهتر است پیش از مصرف آن، صورت خود را به خوبی شسته و از هیچ کرم مرطوب کننده ای استفاده نکنید.

به علاوه برای از بین بردن چربی آن که شاید برایتان ناخوشایند باشد، استفاده از پنکک های مای، توصیه می شود. با به کار بردن لایه ای پنکک روی این ضدآفتاب، چربی آن از بین رفته و نمایی مات و شیک بر جای می ماند.

لزوم استفاده از ضدآفتاب ها

با توجه به خطراتی که پوست همه افراد از کودکان تا کهنسالان را تهدید می کنید، به هیچ وجه نباید بدون استفاده از ضدآفتاب در ساعات روز، از منزل خارج شوید. همیشه یک ضدآفتاب در کیف دستی خود قرار داده و در صورتی لزوم، این کرم را روی پوست خود تجدید نمایید. به یاد داشته باشید که دوام بهترین ضدآفتاب ها نیز تنها تا ۲ ساعت بوده و حتما باید پس از گذشت ۲ ساعت، استفاده مجدد صورت بگیرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا