سرب رژ لب | آیا رژ لب مای سرب دارد؟

سرب رژ لب

چیزی که باعث می شود استفاده از رژ لب های مایع کمی مضر به نظر برسد، وجود سرب در ترکیب این رژ لب ها است. وقتی رژ لب مایع می زنیم، ناخودآگاه حین نوشیدن آب یا میل کردن غذا، مقداری از رژ لب خورده می شود و از این جهت وجود سرب در رژ لب مایع می تواند برای سلامت بدن تاثیر منفی داشته باشد. اما ببینیم آیا رژ لب مای سرب دارد و آیا این رژ لب ایرانی نیز در شمار رژ لب هایی قرار دارد که نباید حین میل کردن غذا، خورده شود؟

رژ لب های مای در چندین مدل عرضه شده اند و اتفاقا این برند سازنده در ساخت رژ لب های مایع، تنوع زیادی به خرج داده است. رژ لب های مای دارای سرب هستند و البته نمی توانیم این را یک امتیاز کاملا منفی برای این محصولات بدانیم، زیرا حجم قابل توجهی از رژ لب های برندهای مختلف دارای سرب در ترکیب خود بوده و به سختی می توانید محصولات آرایش لب بدون سرب پیدا کنید.

رژ لب مایع مای

 

اما چیزی که در خصوص رژ لب های مای وجود دارد که باعث می شود آن ها را توصیه کنیم، سفت شدن رژ لب های مایع این برند روی لب ها است که باعث می شود تا کمتر حین میل کردن غذا یا نوشیدن نوشیدنی های مختلف، از رژ لب خورده شود.

سرب رژ لب مایع مای

رژ لب مایع مای به راحتی روی لب قرار گرفته و اگر مقدار مناسبی (نه چندان خیلی زیاد)، از این رژ لب را به لب های خود زده و فرصت خشک شدن را به آن بدهید، رژ لب مایع به خوبی روی لب های شما نقش بسته و از حرکت آن روی لب ها و خورده شدن رژ لب جلوگیری به عمل می آید.

 

این رژ لب به راحتی با آب شسته شده و برای پاک کردن آن نیازی به شوینده های قوی ندارید. به علاوه رژ لب مایع مای دارای تنوع رنگ خوبی نیز بوده و به راحتی می توانید در میان رنگ بندی آن، رنگ های روشن تا تیره، پررنگ و ملایم را انتخاب کنید. در واقع تولید کننده این محصول، سلیقه های مختلف را به خوبی در نظر گرفته و برای تمامی سلیقه های آرایشی رنگ مناسبی را در سبد کالای خود جای داده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا