بهترین ریمل های بیو که باید بشناسیم

ریمل های بیو از بهترین و باکیفیت ترین ریمل های موجود در بازار ایران هستند که قیمت به نسبت منصفانه ای نیز دارند. این ریمل ها با کیفیت عالی و ماندگاری قابل توجه، سازگاری خوبی با چشم های حساس داشته و تجربه استفاده از آن ها را خوشایند خواهید یافت. در ادامه با مجله آرایش یاب همراه بوده و نگاهی به مشخصات این ریمل های این برند آلمانی بیندازید.

بهترین ریمل های بیو

ریمل حجم دهنده بی یو مدل Power Volume از بهترین ریمل های بیو

ریمل های برند بی یواگر می خواهید که مژه ها و چشم های خود را به شکلی کاملا حجیم و فوق العاده زیبا نشان دهید، ریمل حجم دهنده بی یو Power Volume، عالی به نظر می رسد.

بافت سیاه و جذاب این ریمل که به شکل مخملی کامل به نظر می رسد، می تواند کوتاه ترین مژه ها را نیز پوشش داده و به آن ها ظاهری جذاب و دلفریب ببخشد. این ریمل یک نمونه ضدآب نیز دارد که می تواند تا ۴۸ ساعت روی مژه ها ماندگاری داشته باشد.

 

ریمل حجم دهنده بی یو مدل Power Volume Deep Black

ریمل حجم دهندهبا وجودی که این ریمل از برند بیو ضدآب نیست، اما مقاومت بسیار زیادی در مقابل تعرق داشته و تا ساعت ها روی مژه های شما باقی می ماند. رنگ سیاه غلیظ Power Volume Deep Black، باعث می شود تا مژه هایتان کاملا پررنگ به چشم آمده و سایه آن ها را روی پوست لطیف زیر پلک، خودنمایی کند. جالب است بدانید که علی رغم پوشش قابل توجه این ریمل، به هیچ وجه سنگینی روی مژه های خود، احساس نخواهید کرد.

 

 

ریمل مدل Volume Now از ریمل های برند بی یو

ریمل های برند بی یواین ریمل نیز قابلیت حجم دهندگی بسیار بالایی داشته و برس حرفه ای آن، برای گوشه ای ترین مژه های چشمان شما، مناسب خواهد بود.

البته ماندگاری مدل Volume Now در قیاس با سایر ریمل های برند بیو، کمتر نبوده و احتمالا با اشک ریزش یا تعریق، کمی جا به جا نخواهد شد. و بریمل ماندگاری هست و با ریمل دوسه و ایزادورا رقابت می کند.

 

 

ریمل حجم دهنده بی یو مدل Double Identity Ultra Black از بهترین ریمل های بیو

ریملبرای داشتن سیاهی بی پایان و کاملا پررنگ، ریمل Double Identity Ultra Black از برند بی یو را امتحان کنید. ویژگی جذاب و جالب این محصول در آن است که دارای دو برس جداگانه ظریف و گرد بوده که هر یک به نوعی مژه های شما را پوشش خواهند داد.

به کمک برس گرد و حجیم آن، می توانید به مژه های خود حالت داده و آن ها را کاملا پر کنید. برس ظریف نیز برای جدا کردن مژه ها از یکدیگر و نظم بخشیدن به آن ها به کار می رود.

 

 

ریمل حجم دهنده مدل Maxi Volume Ultra Black از ریمل های برند بی یو

ریملاین ریمل دارای برسی بسیار حرفه ای و با طراحی عالی بوده و به شکلی منحصر به فرد روی مژه های شما قرار می گیرد. با استفاده از این ریمل می توانید مژه های خود را دو برابر کرده و به آن ها فرمی جذاب و چشمگیر ببخشید. برای شستن ریمل Maxi Volume Ultra Black، از آب به تنهایی استفاده کرده و آن را به خوبی از مژه های خود بزدایید.

 

 

ریمل حجم دهنده بی یو مدل Power Volume از بهترین ریمل های بیو

ریمل حجم دهندهاین ریمل می تواند مژه های شما را به خوبی پر کرده و آن ها را به حجم بیشتری برساند. اگر مژه هایی صاف دارید، نباید آن قدرها روی این ریمل برای فرم دادن و حالت بخشیدن به آن ها، حساب کنید. اما در صورتی که چشمان شما حساسیت به لوازم آرایشی دارد، ریمل Power Volume، کمک می کند تا کمترین عکس العمل های آلرژیک را تجربه کنید.

 

 

ریمل حجم دهنده مدل Magic Eyes Volume از ریمل های بی یو

برند بی یومحصول Magic Eyes Volume از مارک بی یو، دارای خاصیت ماندگاری بسیار زیاد بوده و می تواند تا ۱۰ یا ۱۲ ساعت روی مژه های شما، دوام بیاورد. اگر این ریمل را است که چشمانتان هیچ گونه حساسیتی به آن نشان نخواهند داد. البته از طرفی دیگر میزان حجم دهندگی آن در قیاس با سایر ریمل های حجم دهنده ی برند بی یو، کمتر به چشم می آید.

 

 

ریمل حجم دهنده بی یو مدل Drama Designer

ریمل حجم دهندهاین ریمل دارای ترکیبات منحصر به فردی است و موجب می گردد تا مژه های شما بلند شده و نرم و ابریشمین به چشم آیند. ریمل Drama Designer، بر خلاف بیشتر ریمل های موجود در بازار، مژه ها را خشک نکرده و بیشتر نقش ترمیمی برای تارهای شکننده مژه ها ایفا می کند. به علاوه برس گرد و درشت آن، برای حالت دادن به مژه های صاف و ساده، فوق العاده عمل می کند.

 

 

ریمل مدل Diva Lash از بهترین ریمل های بی یو

بهترین ریمل های برند بی یومهم ترین ویژگی این ریمل را باید برس حالت دهنده آن بدانیم. اگر چه ظاهر برس ریمل Diva Lash، باریک به نظر می رسد، اما با یک بار استفاده از آن متوجه خواهید شد که چطور مژه های شما برگشته و حالت دار می شوند. این محصول در شمار ریمل های قدیمی تر برند آلمانی بی یو قرار دارد، اما همچنان در خط تولید این کارخانه لوازم آرایش جایی را به خود اختصاص داده است.

 

 

 

مضرات ریمل های ضدآب

مشکلی که غالبا در خصوص ریمل های ضدآب وجود دارد، به زمان شستشو و پاک کردن آن ها بازمی گردد. این ریمل ها دوام بسیار عالی در زمان استفاده داشته و حتی با شستشوی عادی، ریزش نخواهند داشت.

به علاوه اگر بخواهید این ریمل ها را به شکل عادی شستن ریمل های معمولی، از مژه های خود پاک کنید، با کنده شدن و از دست دادن تعدادی از مژه هایتان مواجه خواهید شد. برای رفع چنین چیزی، لازم است که ابتدا مژه ها را با آب گرم شستشو داده و منتظر بمانید تا ریمل ضدآب، به آرامی و بدون دخالت دست روی مژه ها نرم شده و پاک کردن آن به سهولت انجام پذیرد.

همین طور بخوانید:

آیا ریمل رومنس خوب است؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن