بهترین روش خط چشم کشیدن چیست؟ + معرفی خط چشم Deep Black اسنس

اگر تصمیم دارید با خط چشم کشیدن به چشم های خود رنگ و لعاب زیباتری بخشیده و به واقع زیبایی های آن را بهتر نمایان کنید، باید روش صحیح استفاده از خط چشم را بدانید. برخی از خانم ها که به درستی روش استفاده از خط چشم را نمی دانند، به جای زیباتر ساختن چشم های خود با استفاده از خط چشم، بدتر یک آرایش نامرتب و نازیبا به وجود آورده و از زیبایی طبیعی خود نیز می کاهند.

پس بیایید یک بار دیگر دوره کنیم که برای خط چشم کشیدن صحیح باید چطور عمل کنیم.

خط چشم کشیدن

اصل کار خط چشم کشیدن زمانی است که از خط چشم مویی استفاده می کنید. برای انجام بهتر این کار، روال زیر را در نظر بگیرید:

  1. ابتدا پس از این که قلموی خط چشم را از محفظه آن بیرون آوردید، قلمو را روی لبه محفظه کشیده و بگذارید صاف و تیز شود. (درست مانند کاری که حین لاک زدن با قلموی لاک انجام می دهید.) گرد بودن قلمو اجازه نمی دهد که خط چشم را نازک و به درستی تیز و برنده بکشید.
  2. پس از آن خط چشم را به گوشه داخلی چشم برده و از آن جا بسته به مدل دلخواه خود، خط بیرونی آن را کشیده و به سمت میانه پلک بیاورد.
  3. با رسیدن به میانه پلک، احتمالا باید دوباره خط چشم را تجدید کرده و قلمو را داخل مایه خط چشم فرو ببرید.
  4. حال از میانه پلک دوباره شروع کرده و لایه بیرونی خط چشم را به شکلی که می خواهید تاب داده و به گوشه بیرونی چشم و احیانا بیرون تر از آن برسانید.
  5. این کار را برای چشم دیگر نیز به شکل مساوی تکرار کنید.
  6. حال می توانید داخل فرمی که برای خط چشم ایجاد کرده اید را با دقت و ظرافت پر کرده و آرایش چشم خود را تکمیل کنید.

خط چشم کشیدن

نکته: در حالتی که خط چشم نازکی در نظر داشته و تنها بخواهید خط باریکی به محل رویش مژه ها در پلک بکشید، یک بار حرکت قلمو روی خط رویش مژه ها کافی خواهد بود، اما اگر تصمیم به کشیدن خط چشم ضخیم تر دارید، باید طبق چیزی که گفتیم، ابتدا خط بیرونی آن را کشیده و سپس داخل را پر کنید.

معرفی خط چشم مایع اسنس سری Super Last مدل Deep Black

اگر به دنبال یک خط چشم مویی حرفه ای هستید که به وسیله آن بتوانید خط چشم کشیدن را به شکلی عالی انجام دهید، خط چشم مایع اسنس سری Super Last مدل Deep Black گزینه مناسبی برایتان خواهد بود.

خط چشم کشیدن

این خط چشم طبق ادعای سازنده، دارای دوام ۱۸ ساعته بوده و حتی در صورت تعریق و آب زدن به چشم ها نیز مشکلی برای آن پیش نمی آید. جنس قلموی آن نیز از الیاف فلوک و سیلیکونی و کاملا ضدحساسیت انتخاب شده است و می توانید اطمینان خاطر داشته باشید که تماس این قلمو با پلک شما، مشکلی ایجاد نخواهد کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا