خط چشم پاریس : مزایا و معایب

خط چشم پاریس

اگر به لوازم آرایش هایی که چند سال پیش فروش بسیار خوبی داشتند، بازگردیم؛ خط چشم پاریس با درب طلایی رنگ خود، از بهترین لوازم آرایش چشمی محسوب می شد. این خط چشم را شاید بتوانیم پرفروش ترین خط چشم در سال های اخیر بدانیم که توانست بازار بسیار خوبی را به خود اختصاص دهد.

البته پس از آن برندهای دیگری با ارائه انواع و اقسام خط چشم های قوی و حرفه ای، بازار خط چشم پاریس را مخدوش کرده و سهم بزرگی از آن را به دست گرفتند. پیش از ظهور این سری خط چشم های جدید، به ویژه خط چشم های مات و بادوام، شاید متوجه مشکلات خط چشم پاریس نبودیم؛ اما اکنون می توان دید که این خط چشم ارزان قیمت چه معایبی دارد.

خط چشم پاریس

خط چشم پاریس

خط چشم پاریس از جمله خط چشم های گران قیمت ۱۰ سال پیش و خط چشم های ارزان قیمت فعلی به شمار می آید. این خط چشم با مبدأ برند فرانسه و تولید امارات، دارای قلمویی حرفه ای بوده و برای کشیدن خط چشم های نازک و حالت دار، عالی عمل خواهد کرد.

مزایای خط چشم پاریس

اصلی ترین نکته مثبت فعلی خط چشم پاریس، قیمت ارزان آن در قیاس با سایر خط چشم های موجود در بازار است. به علاوه این خط چشم بسیار روان بوده و به راحتی روی پلک حرکت می کند. به لحاظ دوام نیز تا زمانی که صورت خود را شستشو ندهید، جای چندان نگرانی نیست.

خط چشم پاریس

معایب خط چشم پاریس

اگر بخواهیم به معایب این خط چشم بپردازیم، کمی برق آن که به ویژه پس از چند ساعت پدیدار می شود، آزاردهنده است. مدت ها است که از خط چشم های براق دوری می کنیم و در هر سبک آرایشی، رنگ های مات و جلوه های مبهم را بیشتر دوست داریم. اما خط چشم مورد بحث دارای این نقطه ضعف است که پس از گذشت چند ساعت، براق شده و باعث پایین آمدن کیفیت آرایش فرد می شود.

به علاوه اگر سهوا دست خود را به سمت چشم ها برده و روی خط چشم بکشید، به احتمال بسیار زیاد خط یکنواخت آن را از دست خواهید داد و بخشی از خط چشم پاک می شود.

اما از بدترین معایب این محصول باید به نمونه های فراوان تقلبی آن اشاره کرد. به این شکل که وقتی برای خرید این خط چشم مراجعه می کنید، بسیار سخت خواهد بود که نمونه اصلی آن را از تقلبی تشخیص بدهید و شاید بتوان به جرات گفت که نمونه های تقلبی این خط چشم به مراتب بیشتر از نمونه اصلی آن در بازار یافت می شوند.

با این حساب تنها چاره کار برای خرید خط چشم اصل، خرید از تامین کننده معتبری است که اصالت کالا را از پیش تضمین کرده و به جای مشتری در این خصوص تحقیقات لازم را انجام داده باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن