آیا خط چشم پاک می شه؟ + معرفی خط چشم ضدآب بی یو

این که آیا خط چشم به سرعت پاک می شود یا باید انتظار ماندگاری طولانی مدت از آن داشته باشیم، به نوع خط چشم مورد استفاده شما بستگی دارد. در صورتی که می خواهید ماندگاری خط چشم بیش از چند ساعت بوده و حتی در صورت تعریق و شستشوی سطحی صورت، مشکلی برای آن پیش نیاید، باید از خط چشم ضدآب استفاده کنید. خط چشم های مقاوم در برابر آب و تعریق، این خاصیت را دارند که تا زمان استفاده از پاک کننده های آرایش حرفه ای یا شستشو با شوینده، دوامی کامل از خود نشان دهند.

به ویژه از میان خط چشم های ضدآب موجود در بازار لوازم آرایش، خط چشم ضدآب بیو مدل WP10  می تواند نمونه ای عالی باشد.

معرفی خط چشم ضدآب بیو مدل WP10

خط چشم بیو مدل WP10 از نوع خط چشم های مویی بوده و به کمک آن می توان آرایش چشمی ظریف و بسیار حرفه ای داشت. این خط چشم دوامی عالی دارد و حتی می توانید مطمئن باشید که بیش از بیست و چهار ساعت روی چشم شما دوام داشته باشند.

خط چشم ضدآب بیو مدل WP10

برند بیو در تولید لوازم آرایشی بسیار قوی ظاهر شده و به ویژه محصولات آرایش چشمی آن، عالی هستند. خط چشم بیو WP10 نیز از همین دسته خط چشم های باکیفیت برند بیو محسوب شده و بدون هیچ گونه پس دادن زیر یا اطراف چشم، برای ساعت ها دست نخورده باقی می ماند. اگر سهوا چشم های خود را به کمک دست مالش دهید، نگرانی از بابت بهم خوردن آرایش چشمتان وجود نخواهد داشت و آرایش چشمی دست نخورده باقی می ماند.

خط چشم WP10 برند آلمانی بیو، دارای قلمویی ضدحساسیت است و اگر قبلا مشکلاتی از جمله تورم پلک را با خط چشم های معمولی و ارزان قیمت تجربه کرده اید، این خط چشم می تواند به عنوان یک انتخاب ایمن و بدون حساسیت، جایگزین نخستین برای شما باشد.

خط چشم ضدآب

برای خرید، به این موارد دقت کنید:

  1. اگر می خواهید یک خط چشم مقاوم در برابر آب و تعریق خریداری کنید، دقت داشته باشید که از خط چشم های ضدآب بی کیفیت استفاده نکنید. در صورتی که خط چشم شما بی کیفیت باشد، پس از چند ساعت استفاده، خط چشم به شکل یک چسب از روی پلک شما، بلند می شود.
  2. از خرید خط چشم های براق ضدآب خودداری کنید. برخی از خط چشم های ضدآب، براق دیده می شوند و این به هیچ وجه برای داشتن یک آرایش چشمی شیک و جذاب، مناسب نیست. بنابراین حتما امتحان کنید که خط چشم ضمن داشتن دوام کافی، براق نبوده و پس از استفاده روی پوست و خشک شدن، مات به نظر برسد.
  3. لازم است که خط چشم نوع ضدآب شما به راحتی به کمک شستشو با آب و شوینده یا پاک کننده های آرایش، پاک شود. در غیر این صورت حین شستشوی آن، تعداد زیادی از مژه های خود را از دست می دهید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا