خرید عطر زنانه زیر ۵۰ هزار تومان، خوشبو اما کم دوام

خرید عطر زنانه

شاید رویایی دور از ذهن باشد، اما هنوز می توان با کمی جستجو عطر زنانه زیر ۵۰ هزار تومان خریداری کرد. عطرهایی که شاید از میزان ماندگاری کمتری برخوردار باشند، اما همچنان رایحه های مطبوعی در میان آن ها یافت می شود. اگر شما نیز به دنبال خرید یک عطر ارزان قیمت هستید، این مطلب را تا انتها دنبال کرده و یقین بدانید که گزینه های قابل توجهی میان نمونه های معرفی شده، پیدا خواهید کرد.

خرید عطر زنانه زیر 50 هزار تومان

خرید عطر زنانه زیر ۵۰ هزار تومان

۱٫ خرید عطر زنانه اسکلاره مدل Flower Bomb حجم ۳۵ میلی لیتر

این عطر زنانه ارزان قیمت با رایحه طبیعت و گل همراه است و نباید آن قدرها گول قیمت ارزان آن را بخورید. یکی از دلایل قیمت ارزان این عطر زنانه اسکلاره، حجم ۳۵ میلی لیتری آن است که باعث می شود تا هزینه کمتری بابت این مدل بپردازید. با اسپری کردن Flower Bomb، به راستی بمبارانی از رایحه گل ها و خاک و زمین را استشمام خواهید کرد. این یک عطر خنک و تابستانی مناسب است که البته باید مرتب اسپری دوباره داشته و به شکلی عطر را تجدید کنید.

۲٫ ادو پرفیوم زنانه آنیکا مدل The Beat حجم ۲۵ میلی لیتر

در این عطر زنانه نیز با حجم محدود ۲۵ سی سی روبرو هستیم. این مدل از برند آنیکا، دارای رایحه ای شیرین و تند است و کمی نیز خنکی با خود همراه دارد. با این حساب شاید بتوانیم آن را یک عطر تمام فصول بدانیم. با اسپری کردن The Beat، بوی ادویه و میوه در هم آمیخته و عطر گیاهان معطر، گل و چای از راه می رسد. در نهایت نیز رایحه چوب را استشمام خواهید کرد.

ادو پرفیوم زنانه آنیکا مدل The Beat حجم 25 میلی لیتر

۳٫ خرید عطر زنانه پاشا مدل gorgio sun حجم ۴۵ میلی لیتر

این ادو پرفیوم از برند ایرانی پاشا، با قیمت مناسبی عرضه می شود و سطح ماندگاری متوسطی دارد. اگر به ترکیب بوی وانیل و گل علاقه مند باشید، این مدل از برند پاشا، به اندازه کافی برایتان رضایت بخش خواهد بود که قیمت زیر ۱۰۰ هزار تومانی آن را بپردازید.

ادو پرفیوم زنانه پاشا مدل gorgio sun حجم 45 میلی لیتر

۴٫ ادو پرفیوم زنانه داما مدل کنزو لئوپار حجم ۲۵ میلی لیتر

رایحه خنک و سرشار از عطر گل در این ادو پرفیوم زنانه برند داما، با عطر اقیانوس در هم آمیخته و عطری مطبوع، البته با میزان ماندگاری نه چندان قابل توجه، بر جای می گذارد.

ادو پرفیوم زنانه داما مدل کنزو لئوپار حجم 25 میلی لیتر

۵٫ ادو پرفیوم زنانه سدیوس مدل هرا حجم ۳۰ میلی لیتر

ادو پرفیوم زنانه سدیوس مدل هرا نیز عطر وانیل را به شکلی متمرکز در رایحه های خود جای داده است. در نت های آغازین آن بوی زعفران، تمشک و آویشن نیز غوغا می کنند و با رسیدن به روایح میانی، بوی گل بنفشه را بازخواهید شناخت. در نهایت نیز عطر مشک و کهربا میدان داری خواهند کرد.

ادو پرفیوم زنانه سدیوس مدل هرا حجم 30 میلی لیتر

۶٫ ادو پرفیوم زنانه ژولییتا مدل Versace Rosa حجم ۳۰ میلی لیتر

برند ژولییتا با خواستگاه ایران، دارای عطرهایی ارزان قیمت و مناسب برای خرید و استفاده روزمره است. در مدل Versace Rosa که بطری صورتی رنگ تندی نیز دارد، رایحه میوه و چوب با هم درآمیخته و عطر مرکبات و گل را به خوبی استشمام خواهید کرد. رایحه این ادو پرفیوم شیرین و خنک است و با عطر طبیعت سازگاری دارد.

۷٫ ادو تویلت زنانه ایکسید مدل Seasons coco Chanel

این مدل حجم ۱۵ میلی لیتری دارد و رایحه شیرین و خنک آن شباهت کمی با عطرهای Coco Chanel دارد. به نظر می رسد که برند سازنده با ارائه محصولات کپی، می خواهد با نرخی به مراتب ارزان تر، همان روایح را به علاقه مندان عطرهای لوکس هدیه دهد.

ادو تویلت زنانه ایکسید مدل Seasons coco Chanel

۸٫ ادو پرفیوم زنانه ریو کالکشن مدل Rio Invisible حجم ۱۵ میلی لیتر

رایحه این عطر از برند ریو، شیرین و گرم است و توصیه می کنیم که آن را برای فصول سرد سال مورد استفاده قرار دهید. این عطر زنانه ارزان قیمت، رایحه ای مشابه با ادو پرفیوم لویه استبل لانکوم دارد و به خوبی یادآور آن است. اگر علاقه مند به خرید عطر زنانه لویه استبل لانکوم هستید، این مدل تقریبا همان احساس را برایتان به همراه دارد.

ادو پرفیوم زنانه ریو کالکشن مدل Rio Invisible حجم 15 میلی لیتر

۹٫ خرید عطر زنانه مینی کریستال مدل ۱۰۹۹ حجم ۲۵ میلی لیتر

اگر به رایحه ترش و خنک علاقه مند هستید، این ادو پرفیوم چنین تجربه ای را برایتان به همراه خواهد داشت. عطر میوه و گیاهان معطر با رایحه گل در ادو پرفیوم زنانه مینی کریستال مدل ۱۰۹۹ درآمیخته اند و چیزی عجیب و البته با سطح ماندگاری متوسط، خلق کرده اند. چیزی که باعث می شود عطری ترش از آن استشمام کنید، بوی آب نباتی است که در نت میانی این محصول جای گرفته است.

ادو پرفیوم زنانه مینی کریستال مدل 1099 حجم 25 میلی لیتر

۱۰٫ ادو پرفیوم زنانه عمارات مدل مری می حجم ۵۰ میلی لیتر

رایحه خنک ادو پرفیوم زنانه عمارات مدل مری می بسیار جلب توجه می کند. اگر چه مخلوط رایحه میوه و گل در این عطر ماندگاری زیادی ندارد، اما در ساعات اولیه که هنوز بوی آن استشمام می شود، کاملا قوی ظاهر می گردد. پرتقال تلخ، هلو و مانگا در نت های ابتدایی استشمام شده و ماگنولیا، گل سرخ بلغاری و یاسمن در نت های میانی آن جای گرفته اند. در نهایت نیز عطر کهربا با غوغای سدر و مشک از راه می رسند.

ادو پرفیوم زنانه عمارات مدل مری می حجم 50 میلی لیتر

سخن پایانی

شما اگر قصد خرید عطر زنانه با قیمت زیر ۵۰ هزار تومان داشته باشید، کدام یک از محصولات فوق را انتخاب می کنید؟ حجم کم این عطرها در کنار سطح ماندگاری آن ها، تا چه اندازه با قیمت بسیار ارزانی که دارند، برابری خواهد کرد؟ نظرات خود را با ما و دیگر کاربران وب سایت آرایش یاب در میان بگذارید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا