خرید عطر زنانه ارزان قیمت | برند مای چه محصولی دارد؟

خرید عطر زنانه ارزان قیمت

با توجه به افزایش افسارگسیخته نرخ دلار، عجیب نیست که نرخ های مشابه به مراتب بالاتر رفته و محصولاتی که وابستگی مستقیم به آن دارند نیز با افزایش قیمتی زیاد همراه شوند. گروه محصولات عطر نیز به صورت مستقیم در این میدان قرار دارد و این روزها باید عطرها را با قیمتی چندین برابر خریداری کنیم، چیزی که شاید باعث شود به طور کلی قید خرید عطر را بزنیم! اما شما می توانید با کمی پایین آوردن سطح توقعات خود یک عطر ارزان قیمت خریداری کرده و با اسپری کردن صحیح آن روی پوست خود، همان بوی خوش و با طراوت را داشته باشید.

بادی اسپلش زنانه مای مدل ENDLESS FANTASY، عطر ارزان قیمت

این بادی اسپلش در واقع یک عطر ارزان قیمت است که بویی خوش داشته و اتفاقا سطح ماندگاری نامناسبی نیز ندارد. تنها مشکلی که با باید اسپلش ها داریم، ماندگاری کوتاه مدت آن ها است و در صورتی که روی پوست عرق کرده اسپری شوند، اثری معکوس خواهند داشت.

خرید عطر زنانه ارزان قیمت

از این روی باید حتما برای بهره برداری کامل از عطر بادی اسپلش، آن را روی پوست کاملا تمیز و کاملا خشک اسپری کنید. مرطوب بودن پوست، باعث می شود که بادی اسپلش افت کیفیت داشته و به جای دریافت بویی خوش از آن، عطری نه چندان دلچسب دریافت کنید.

اگر توجه داشته باشید بیشتر بطری های عطر دارای حجم ۱۰۰ میلی لیتری یا ۷۰ و کمتر هستند، اما این بادی اسپلش با حجم ۲۰۰ میلی لیتری ارائه شده و این در کنار قیمت ارزان آن، باعث می شود که ماه ها و ماه ها بتوانید از آن استفاده کرده و برای مدتی از خرید عطر فارغ شوید.

این به شکلی صرفه جویی عالی در این زمینه به حساب آمده و می توانید از پرداختن مبالغ گزاف میلیونی برای خرید عطر در اوضاع اقتصادی نابسامان فعلی در امان بمانید!

موردی که برند سازنده یعنی شرکت مای درباره سطح ماندگاری این بادی اسپلش گفته، ۸ تا ۱۲ ساعت است؛ اما چندان نیز به این بازه زمانی دلخوش نبوده و برای این که کاملا واقع بین باشیم، این زمان ماندگاری را بین ۴ تا ۵ ساعت در نظر بگیریم. با توجه به حجم ۲۰۰ میلی لیتری آن، بد نیست که پس از گذشت ۴ ساعت، دوباره چند اسپری از ENDLESS FANTASY را استفاده کنید.

همین طور بخوانید: خرید عطر زنانه ارزان قیمت

در پایان فراموش نکنیم که از نوع رایحه بادی اسپلش ENDLESS FANTASY نیز چیزی بگوییم. این بادی اسپلش ایرانی از سازنده پرکار مای، دارای رایحه خنک و معتدل بوده و برای فصل تابستان و پاییز و همین طور بهار مناسب است.

البته منعی نیز ندارد که از آن در فصل زمستان استفاده کنید، زیرا بادی اسپلش ها به صورت ذاتی دارای طبعی گرم هستند و معمولا شکایت مصرف کنندگان از این محصولات نیز به همین گرمای محصول پس از اسپری کردن مربوط می شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا