با تکنیک های زیبا شدن با آرایش کم آشنا شوید

چگونه با آرایش کم همچنان زیبا باشیم؟

آرایش کردن یکی از جذاب ترین کارهایی است که یک خانم می تواند انجام دهد. اما مانند هر چیزی، در آرایش کردن نیز باید تعادل رعایت شود؛ این بدان معنی است که خوب است تا کم آرایش کنید اما همچنان زیبا باشید. اما آیا می دانید که چگونه می توان به این هدف دست یافت؟ ما در این مطلب قصد داریم تکنیک های زیبا شدن با آرایش کم را به شما آموزش دهیم. با ما همراه باشید.

تکنیک های زیبا شدن با آرایش کم

همه افراد می توانند با آرایش کردن زیباتر شوند، به شرطی که بدانند از هر یک از وسایل آرایشی چگونه و به چه شکل استفاده کنند. اما برخی از خانم ها به اشتباه فکر می کنند که برای زیباتر شدن لازم است تا زیاد آرایش کنند. اما حقیقت این است که شما می توانید با یک آرایش کم نیز جذابیت خود را حفظ کرده و همچنان زیبا باشید. ما در این مطلب راهکارهای زیبا شدن با آرایش کم را در اختیارتان قرار خواهیم داد.

چگونه با آرایش کم همچنان زیبا باشیم؟
چگونه با آرایش کم همچنان زیبا باشیم؟

زیرسازی نمایید

یکی از ملاک های مهم برای زیباتر نشان دادن چهره، داشتن پوستی صاف و یکدست است. به همین دلیل ما به شما پیشنهاد می کنیم که حتما پیش از شروع آرایش، زیرسازی کنید. از این رو خوب است تا از یک فوندانسیون مایع نزدیک به پوست خود استفاده کرده و تمامی لکه های پوستی و جای جوش صورت خود را بپوشانید. با این کار چهره شما زیباتر دیده می شود.

فر مژه بزنید

یکی از مهم ترین راهکارهای زیبا شدن با آرایش کم این است که شما بتوانید چشم های خود را زیباتر نشان دهید. برای زیباتر نشان دادن چشم لازم است تا شما آرایشی زیبا روی چشم های خود اعمال کنید که لزوما این آرایش نباید سنگین باشد. از این رو به سراغ مژه ها بروید. از یک فر مژه استفاده نمایید تا مژه هایتان را حالت دهید. برای آنکه میزان حالت دهی مژه های خود را بیشتر کنید، می توانید کمی دستگاه فر مژه خود را حرارت دهید و سپس از آن استفاده نمایید. توجه داشته باشید که فر مژه شما نباید آن قدر داغ باشد که سبب سوختن پلک و مژه هایتان شود.

زیباشدن با آرایش کم
زیباشدن با آرایش کم

تکنیک های زیبا شدن با آرایش کم ؛ رژهای کمرنگ بزنید

همان طور که می دانید، رنگ رژ لب در غلیظ و یا ملایم بودن آرایش صورت بسیار تاثیرگذار است. از این رو می توانیم یکی از تکنیک های زیبا شدن با آرایش کم را انتخاب یک رژ لب کمرنگ بنامیم. به این منظور خوب است تا شما رژ لب های کالباسی، صورتی کمرنگ، بژ و از این دست موارد انتخاب کنید تا بتوانید زیبایی چهره خود را دوچندان نمایید.

رژ گونه را فراموش نکنید

برای آنکه چهره شما جذاب تر و شاداب تر دیده شود، زدن رژ گونه لازم است. اما بهتر است از رژ گونه های ملایم استفاده کنید. ترجیحا اگر رژ لبی ملایم می زنید، رژ گونه خود را نیز به همان رنگ انتخاب کنید.

سایه چشم بزنید اما کمرنگ

برای زیباتر شدن چشم های خود، می توانید سایه چشم بزنید. اما نباید به سراغ سایه های چشمی بروید که تیره هستند. انتخاب سایه های صورتی، کالباسی، هلویی و برنز گزینه های بهتری هستند.

چگونه با آرایش کم همچنان زیبا باشیم؟
چگونه با آرایش کم همچنان زیبا باشیم؟

ابروهای خود را مرتب نگهدارید

به جای استفاده از مدادهای ابرویی با رنگ های تند، می توانید ابروهای خود را مرتب و تمیز نگه دارید. همچنین خوب است تا با استفاده از سایه های ابروی ملایم، تنها ناقص ابروهای خود را برطرف کنید تا زیباتر دیده شوید.

حتما بخوانید: اشتباهات رایج در آرایش کردن ابرو کدامند؟

تکنیک های زیبا شدن با آرایش کم ؛ استراحت کافی داشته باشید

برای آنکه شادابی و نشاط پوست خود را حفظ کنید، لازم است تا به اندازه کافی بخوابید. پوست شما می تواند تاثیر بسیاری در زیباتر دیده شدن شما داشته باشد. پس خواب کافی و استراحت کردن را فراموش نکنید.

سخن پایانی

همان طور که گفته شد، تکنیک های زیبا شدن با آرایش کم به شما کمک می کند تا حین کم آرایش کردن، همچنان زیبا و جذاب دیده شوید. اگر می خواهید آرایش شما چندان تو ذوق نخورد، می توانید از این راه ها استفاده نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا