تفاوت های کرم پودر اصل و تقلبی چیست؟

چگونه کرم پودر اصل را از تقلبی تشخیص دهیم؟

خانم هایی که می خواهند آرایش به زیبایی روی صورت آن ها بشیند، از کرم پودرهای اصل و باکیفیت و غیر تقلبی برای زیرسازی آرایش خود استفاده می کنند. اما همان طور که می دانید تمامی کرم پودرها قابلیت پوشانندگی آن هم بدون آسیب رساندن به پوست صورت را ندارند، به همین دلیل است که می بایست به سراغ کرم پودرهای اصل و باکیفیت بروید. اما اگر نمی توانید تفاوت کرم پودر اصل و تقلبی را از هم تشخیص دهید، با ما در این مطلب همراه باشید تا با یکدیگر به بررسی تفاوت های کرم پودر اصل و تقلبی بپردازیم.

تفاوت های کرم پودر اصل و تقلبی

همان طور که می دانید، امروز اجناس تقلبی بسیاری در بازار تحت عنوان اجناس اصل و باکیفیت به فروش می رسد. این در حالی است که هیچ کس دوست ندارد هزینه ای بابت اجناس بی کیفیت بپردازید. یکی از همین اجناس، لوازم های آرایشی و بهداشتی هستند که شاید کرم پودرهای تقلبی در میان آن ها بیشتر از سایر لوازم آرایشی، تحت عنوان کرم پودرهای اصل به فروش می رسند. اما راه هایی برای پیدا کردن تفاوت های کرم پودر اصل و تقلبی وجود دارد که ما قصد داریم در این مطلب به بررسی آن ها بپردازیم تا شما بتوانید محصولات باکیفیتی را خریداری نمایید:

کرم پودر اصل و تقلبی
کرم پودر اصل و تقلبی

مدل پک و بسته بندی

یکی از عمده ترین تفاوت های میان کرم پودر اصل و فیک نوع بسته بندی و پک آن است. اگر فروشنده ای تحت عنوان مشکلات باربری و … سعی بر توجیه جعبه های خراب و معیوب کرم پودر را داشت، بهتر است گول نخورید. چرا که اغلب جعبه های کرم پودرهای برندهای معتبر، بسیار مرغوب بوده و هیچ گونه خط و خطوط و عیبی روی آن ها وجود ندارد. اغلب روی جعبه های این لوازم های آرایشی، یک پلاستیک نیز کشیده شده است.

حتما بخوانید: مشخصه های کرم پودر خوب که باید بدانید

پلمپ بودن

یکی دیگر از تفاوت های میان کرم پودر اصل و فیک پلمپ بودن و یا نبودن آن ها است. کرم پودرهای اصل پلمپ هستند و قبل تر باز نشده اند. یعنی هنگامی که شما قصد خرید کرم پودر اصلی و باکیفیت را دارید، به پلمپ بودن آن توجه نمایید.

کرم پودر اصل

نوشته های روی جعبه از تفاوت های کرم پودر اصل و تقلبی

یکی دیگر از نشانه هایی که برای تشخیص اصل یا تقلبی بودن لوازم های آرایشی باید به آن ها توجه کنید، نوشته های روی جعبه است. اغلب نوشته های روی جعبه های لوازم های آرایشی اصل، دارای حالت برجسته و یا تورفتگی هستند. درواقع باید بگوییم نوشته های آن ها کمتر حالت چاپی داشته و با کشیدن ناخن به راحتی از بین نمی روند. برای آنکه بتوانید کرم پودر اصل را خریداری کنید، به این موضوع توجه نمایید.
از سوی دیگر این را نیز در نظر داشته باشید که نوشته های روی جعبه های کرم پودرهای اصل، صاف و مرتب بوده و هیچگونه به هم ریختگی و آشفتگی در آن ها وجود ندارد. اغلب روی جعبه های کرم پودرهای تقلبی، نوشته ها به صورت برچسب درج شده اند.

کرم پودر اصل
کرم پودر اصل

جنس شیشه

جنس شیشه کرم پودرهای اصلی، بسیار مرغوب هستند که این را می توانید به راحتی با یک نگاه ساده دریابید. جنس شیشه های کرم پودرهای تقلبی بسیار بی کیفیت بوده و روی آن ها برجستگی هایی نیز دیده می شود که همانند زائده ای نمایان می گردند. به عنوان مثال یک نگاه ساده به شیشه کرم پودر بورژوا مدل Healthy Mix به شما این اطمینان را می دهد که این کرم پودر اصل بوده و شیشه آن بسیار باکیفیت است. (برای خرید روی لینک زیر کلیک کنید)

دکمه خرید

سخن پایانی

همان طور که در بالا گفته شد، تفاوت های کرم پودر اصل و تقلبی می توانند موارد مختلفی را دربرگیرند که مهم ترین آن ها، مواردی بود که در این مطلب به بررسی آن ها پرداختیم. شما می توانید با در نظر داشتن این نکات، از خرید محصولات باکیفیت آرایشی اطمینان حاصل نمایید.

برچسب ها
راهنمای خرید کرم پودر کرم پودر کرم پودر اصل

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن