ترفندهای ریمل زدن که خوب است بدانید

چگونه مژه هایی جذاب داشته باشیم؟

ریمل یکی از وسایل آرایشی است که بسیاری از خانم ها از آن برای زیباتر شدن چشم های خود استفاده می کنند. اما همه می دانیم که ریمل زدن قاعده و اصولی دارد که اگر رعایت نشوند، نمی توانند چشم های خود را زیبا کنند. ما قصد داریم در این مطلب شما را با ترفندهای ریمل زدن آشنا نماییم. با ما همراه باشید.

ترفندهای ریمل زدن

ریمل زدن اصولی دارد که با یادگیری آن می توانید فرایند درستی را پشت سر بگذارید، اما ترفندهای ریمل زدن به شما کمک می کند که پا را فراتر از پوشش دهی مژه ها با مایه ریمل بگذارید:

حتما بخوانید: نحوه صحیح ریمل زدن

ریمل زدن
ریمل زدنر

چشم و مژه ها را برای ریمل زدن آماده کنید

یکی از ترفندهای ریمل زدن این است که پیش از آغاز به کار، چشم ها و مژه های خود را آماده نمایید. به این صورت که پیش از شروع به ریمل زدن، مژه های خود را خشک نمایید، آرایش چشم خود را انجام دهید. مثلا سایه بزنید و خط چشم بکشید تا هنگام ریمل زدن دچار مشکل نشوید. اگر پیش از ریمل زدن این کارها را انجام ندهید، با سایه زدن و کشیدن خط چشم، ریمل و مژه های شما کثیف می شوند. هرگز روی مژه هایی که پیش تر ریمل دارند، ریمل نزنید چرا که مژه های شما به هم ریخته و کثیف می شوند.

مژه هایتان را فر کنید و سپس ریمل بزنید

برای آنکه بتوانید چشم هایی زیباتر و درشت تر داشته باشید، خوب است که از فر مژه استفاده نمایید. اما یکی از ترفندهای ریمل زدن این است که پیش از شروع کار، از فر مژه استفاده نمایید. به این منظور، فر مژه را به خط مژه بچسبانید و فشار دهید و برای چند ثانیه نگه دارید تا مژه هایتان به خوبی فر شده و حالت بگیرد. توجه داشته باشید برای فرمژه زدن هرگز فرمژه را نکشید، کافیست تنها آن را نگه دارید.
یکی از ترفندها در این باره این است که برای بیشتر فر خوردن مژه ها، کمی دستگاه فرمژه را گرم کنید، البته نه آنقدر گرم که مژه هایتان بسوزد. بعد از استفاده از فرمژه می توانید ریمل زدن را آغاز نمایید.

ریمل زدن
ریمل زدن

یک ریمل خوب انتخاب کنید

یکی از بهترین کارهایی که برای داشتن چشم های زیبا، انتخاب ریملی با کیفیت است، چرا که یک ریمل بی کیفیت و نامرغوب نمی تواند به خوبی مژه های شما را پوشش دهد. برند اسنس در تولید و عرضه ریمل های باکیفیت باتجربه است و توانسته طرفداران زیادی را به خود جلب کند که یکی از آن ها، ریمل حجم دهنده اسنس مدل I Love Extreme Volume است. برای خرید این ریمل روی لینک زیر کلیک کنید:

دکمه خرید

ریمل زدن
ریمل زدن

اینگونه ریمل بزنید

براش یا برس ریمل را داخل تیوب ریمل کنید تا به مایع ریمل آغشته شود. توجه کنید که پمپاژ برس داخل تیوب سبب وارد شدن هوا به داخل ریمل می شود و این کار به گسترش میکروب و در نتیجه بروز بیماری های چشمی منجر می شود. بعد از آغشته شدن برس به ریمل، آن را بیرون آورده و مایه اضافی را به کمک محفظه بگیرید.
یکی دیگر از ترفندهای ریمل زدن این است که به سمت پایین نگاه کنید تا بتوانید از ریشه به مژه های خود ریمل بزنید. برس را به سمت انتهای مژه های خود ببرید و دو یا سه بار برس را روی مژه ها بکشید. برای ریمل زدن انتهای مژه از حرکت لرزشی دست های خود کمک بگیرید.
مقداری صبر نمایید تا ریمل روی مژه های شما خشک شود، سپس به کمک یک شانه خشک، مژه های خود را برس کنید تا مژه های چسبیده شده را از هم باز کنید.
کسانی که علاقه مند به داشتن مژه های پرپشت هستند، می توانند پس از خشک شدن ریمل، مجدد یک لایه ریمل روی مژه ها بزنند.

ترفندهای ریمل زدن ؛ از پودر بچه استفاده کنید

یکی از ترفندهای ریمل زدن این است که برای پرپشت شدن مژه ها، می توانید پیش از ریمل زدن، روی مژه ها به کمک گوش پاک کن پودر بچه بزنید. با این کار می توانید ریمل های جذاب و پرپشت داشته باشید و خود را از استفاده از مژه های مصنوعی برهانید.

سخن پایانی

همان طور که خواندید، برای داشتن مژه هایی جذاب، می توانید از این ترفندهای ریمل زدن استفاده نمایید و به بهترین شکل ممکن این کار را انجام دهید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا