بهترین مداد چشم داخل چشم ضد آب

مداد چشم داخل چشم ضد آب

بهترین مداد چشم دارای چه ویژگی هایی باید باشد؟ این مداد چشم را در میان محصولات کدام برند می توان یافت؟ مداد چشم داخل چشم کمک می کند تا شما چشمانی گیرا و جذاب داشته باشید. برای داشتن چشم هایی گیرا لازم است کارهایی از قبیل آرایش چشم درست و صحیح را انجام دهید.

بهترین مداد چشم

آرایش کردن چشم ها شامل ریمل زدن، سایه زدن، کشیدن خط چشم و مواردی از این قبیل بوده که هر یک به نوبه خود اهمیت زیادی در زیبایی چشم ها خواهند داشت و اگر یکی از این کارها به درستی انجام نشود، آرایش چشم شما جذابیت چندانی نخواهد داشت.

می دانید که داشتن مژه های پرپشت و بن مژه متراکم به گیرا شدن چشم ها کمک زیادی می کند. اگر ریمل و خط چشم را بر مژه های خود با روش های اصولی زدید و هنوز هم فکر می کنید به کار دیگری نیاز است، بهتر است از مداد مناسب برای داخل چشم استفاده کرده و خط چشم مناسب داخل چشم بکشید.

نحوه استفاده از مداد چشم مناسب داخل چشم

مدادهای مناسب چشم، هم در قسمت داخلی پلک بالا قابل استفاده هستند و هم در قسمت داخلی پلک پایین. اما باید بدانید که رنگ، نوع مداد و مواردی از این قبیل در انتخاب مداد مناسب برای داخل چشم بسیار حائز اهمیت می باشد.

اگر می خواهید از مداد چشم مناسب برای داخل چشم استفاده کنید، بایستی مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید:

  1. دست خود را کاملاً تمیز و ضد عفونی کنید.
  2. مژه ها را آرام و آهسته به بالا کشیده و قسمت داخلی رویش مژه ها روی پلک بالا را مداد بکشید.
  3. در صورتیکه نیاز به مشخص کردن بیشتر چشم ها داشتید، مژه های پلک پایین را کشیده و قسمت رویش مژه ها روی پلک پایین را نیز مداد بکشید.

نکته مهم این است که برای طبیعی تر جلوه دادن خط داخل چشم، می توان آن را با وسایل آرایشی مخصوص فید کرد.

مداد چشم سفید

در کنار مدادهای مشکی داخل چشم که کمک می کنند فرم چشم شما بهتر نشان داده شود، مدادهای مناسب داخل چشم سفید هم هستند که حالت چشم های شما را تغییر می دهند. بدین صورت که:

  • با کشیدن مداد سفید در درون پلک پایین، چشم ها را درشت تر از حالت معمول خواهید کرد.
  • با کشیدن مداد سفید داخل چشم در قسمت ابتدایی، چشم ها را باز و شاداب تر خواهید کرد.

اگر در حین کشیدن خط چشم داخلی، چشمانتان اشکی می شود، تنها کافی است نگاه خود را به سمت مخالف بچرخانید. یعنی زمانی که خط چشم پایین کشیده می شود، به بالا نگاه کرده و زمانی که خط چشم بالا کشیده می شود، پایین را نگاه کنید.

همین طور بخوانید:

خط چشم مایع ضدآب دارای بالاترین کیفیت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا