معرفی بهترین سایه چشم های موجود در بازار

اگر تصمیم به داشتن آرایش چشم حرفه ای داشته باشید، سایه های چشم ریمل لاندن از بهترین ابزار برای همراهی شما خواهند بود. به کار بردن سایه چشم، نیازمند کمی مهارت در آرایشگری است که البته با کمی دقت و تمرین، برای هر کسی میسر خواهد بود. سایه های مات، براق و اکلیلی؛ هر یک به گونه ای زیبایی چشمان شما را تحت تاثیر خود قرار داده و بر جلوه گری آن می افزایند. در میان سبد محصولات سایه چشم برند Rimmel London شاهد انواع و اقسام سایه های چشم، با شکل کاربرد متفاوت هستیم. در ادامه با این سایه های چشمی، آشنا می شوید.

پالت سایه چشم دارای ۱۲ رنگ

پالت سایه چشم Magnif'Eyesدر این پالت سایه چشمی از برند ریمل لاندن، ۱۲ رنگ در یک طیف پیوسته، مشاهده می شوند که هر یک به نوعی در سبکی از آرایش چشمی، کاربرد دارند. همراه این پالت سایه، دو اپلیکتور قرار داده شده است که هر یک برای طراحی سایه، عالی به نظر می رسند.

در این پالت سایه های مات و براق و اکلیلی جای دارند و بسته به سبک آرایش خود، می توانید انواع آن ها را مورد استفاده قرار دهید. از ویژگی های پالت سایه Magnif’Eyes، ماندگاری بالا و عدم پخش شدن بر اثر تعریق را می توان ذکر کرد. لازم به ذکر است که این سایه را می تواند در طیف رنگ بندی های متنوع تهیه کرد.

اگر علاقه مند به خرید یک سایه چشمی در رنگ های مختلف هستید، می توانید با انتخاب این محصول، خود را از خرید تعداد زیاد سایه های تکی رهایی بخشیده و با در دست داشتن یک پالت، تنوع آرایش چشمی به وجود بیاورید.

سایه خطی طوسی رنک

سایه خطی Wonder Swipe 2-in-1 از سایه های چشم ریمل لاندنسایه خطی Wonder Swipe 2-in-1 دارای ساختاری درخشان و پرجلوه است که با استفاده از قلموی نازک و ظرفی خود، به راحتی پشت پلک چشم، کشیده می شود. این سایه در ۱۶ رنگ مختلف ارائه شده است و هر سلیقه ای در آن رنگ مورد علاقه خود را خواهد یافت.

این سایه در مقابل لمس مقاوم بوده و ثبات خوبی از خود نشان می دهد. رنگ های طوسی روشن، زرد، خاکستری، گل بهی، بنفش، سبز روشن، سبز تیره، سرخابی، سرمه ای، آبی، سیاه، قهوه ای و … از رنگ های این سایه چشمی برند ریمل لاندن هستند. استفاده از این سایه برای آرایش های ملایم و روزانه، توصیه شده و می توانید ظرافت و ملاحت خوبی به نگاه و چشمان شما ببخشد.

سایه چشم ۲۴ ساعته

تثبیت کننده Magnif'Eyesمحصول Magnif’eyes، برای تثبیت کردن سایه های چشمی که پیشتر روی پلک خود استفاده کرده اید، مورد استفاده قرار گرفته و آن را شدت و جلوه بیشتری می بخشد. به علاوه Magnif’eyes ماندگاری بیست و چهار ساعته به سایه چشمی شما بخشیده و آن را کاملا ضدآب و ضدتعریق می کند. این تثبیت کننده با پالت سایه های چشمی Magnif’eyes و سایه های تکی ریمل لاندن و بسیاری از برندهای معتبر دیگر جهانی، سازگاری کامل دارد.

سایه چشم تک رنگ

 Magnif'eyesمحصول Magnif’eyes Mono، همان طور که از نام آن پیداست تک رنگ بوده و جلوه ای براق و اکلیلی دارد. همین طور در طیف رنگ بندی آن، رنگ های مات و بدون اکلیل نیز دیده می شوند. با توجه به سلیقه و سبک آرایش خود، می توانید انواع مات یا براق از این محصول برند ریمل لاندن را انتخاب کنید.

سایه های تکی Magnif’eyes بسیار به صرفه بوده و حجم آن ها با توجه به قیمت، منصفانه به نظر می رسد. این سایه را در رنگ های کرم، طوسی روشن، طوسی تیره، آبی، سفید، صورتی، ارغوانی و … می توان انتخاب کرد.

 

 

|| سایه چشم جدید

 Magnif'eyes Holographic این محصول تکی، جلوه ای براق داشته و در تمام طول بیست و چهار ساعت دوام خواهد داشت. اگر از محصول تثبیت کننده نیز روی آن استفاده نمایید، آرایش چشمی بادوام و کاملا مطمئنی را در هر شرایط آب و هوایی تجربه خواهید کرد.

بافت مخملی و نرم سایه Magnif’eyes Holographic، افراد مشکل پسند را به خود جلب کرده و به راحتی به کمک قلمو یا حتی نوک انگشت شخص، قابل استفاده خواهد بود. این سایه چشمی ریمل لاندن در رنگ های آبی روشن، مغز پسته ای روشن، صورتی روشن و گل بهی روشن، عرضه شده است.

سایه چشم بسیار نرم

سایه چشم Scandaleyes Stickاگر به دنبال یک سایه چشم کرمی و بسیار نرم هستید، محصول Scandaleyes Stick با فرم مدادی و شمعی خود، مجذوبتان می سازد. این سایه مانند یک مداد لب، به راحتی تراشیده شده و فرم آن برای طراحی پشت چشم، کاملا مناسب است.

 البته اگر به دنبال ایجاد خط نازکی از سایه باشید، Scandaleyes را چندان مناسب نخواهید دید. زیرا لبه پهن مدادی آن، برای کشیدن خط های نازک یا ظریف کاری، طراحی نشده است. رنگ بندی آن نیز در طیف رنگ های سفید، گل بهی روشن، آجری، طوسی تیره، سیاه، صورتی چرک، قهوه ای، صورتی و ارغوانی خلاصه می شود.

سایه چشم دو سر

سایه های چشم ریمل لاندناین محصول یکی دیگر از بهترین سایه چشم موجود در بازار است. این سایه چشمی دو سر طراحی شده است. یک سر آن شمعی و ضخیم بوده و سر دیگر نیز ظریف و مدادی است. دوام طولانی مدت و ماندگاری در شرایط آب و هوایی شرجی و مرطوب؛ از ویژگی های این سایه به حساب می آیند. رنگ بندی های آن نیز با ترکیب معنی دار و هماهنگ ارائه شده و هر نوع سلیقه ای را پوشش می دهند. به ویژه ترکیب رنگ طوسی و آبی و سیاه و طوسی آن، فوق العاده پرطرفدار و پرفروش گزارش شده است.

بهترین روش استفاده از سایه چشم، به این ترتیب است که پیش از اضافه کردن سایه به پلک چشم، از کانسلیرها برای آماده سازی پوست پلک استفاده کنید. در این صورت سایه زیبایی بهتری ایجاد کرده و پخش آن روی پلک شما، با سهولت بیشتری صورت می گیرد. به علاوه از آن جایی که پلک زدن های مداوم، روی سایه چشم تاثیر خواهد گذاشت؛ غالبا برای دوام آرایش چشمی باید از تثبیت کننده ها، استفاده شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا