بهترین راه های افزایش دوام اکستنشن مژه

چگونه دوام مژه های خود را افزایش دهیم؟

همه می دانیم که چشم ها نقش بسیار مهمی را در زیبایی چهره بازی می کنند؛ درست به همین علت، بسیاری از افراد از وسایل مختلف آرایشی برای داشتن چشم هایی زیبا استفاده می کنند. یکی از همین راه های انتخابی، استفاده از مژه های مصنوعی و یا اکستنشن مژه است. اما همان طور که می دانید حین بهره گیری از این روش ها، می بایست نکات احتیاطی را نیز در نظر گرفت. از این رو ما قصد داریم در این مطلب، شما را با روش های افزایش دوام اکستنشن مژه آشنا کنیم.

افزایش دوام اکستنشن مژه

همان طور که گفته شد، اکستنشن مژه یکی از روش های پرطرفداری است که این روزها بسیاری از افراد از آن برای داشتن چشم ها و مژه هایی زیبا استفاده می کنند. در این روش، از مژه های مصنوعی و یا حتی طبیعی به صورت تار به تار استفاده شده و لا به لای مژه های فرد با چسب مژه مخصوص قرار داده می شود.
اما در این روش قراردادن مژه ها به صورت تار به تار، ممکن است با چرخش مژه ها، ریختن و حتی نامرتب آن ها مواجه شوید. به همین دلیل لازم است تا با نکات مهم افزایش دوام اکستنشن مژه آشنا شوید تا بتوانید مدت زمان بیشتری از این مژه های زیبا لذت ببرید:

افزایش دوام اکستنشن مژه
افزایش دوام اکستنشن مژه

اکستنشن سبک انتخاب کنید

یکی از راه های افزایش دوام اکستشن مژه این است که اکستنشن های سبک انتخاب کنید. اکستنشن های سنگین راحت تر از مژه ها جدا شده و می افتند. بهتر است از آرایشگر خود بخواهید تا مژه های سبک برای چشم های شما انتخاب کند تا ضمن حفظ ظاهری طبیعی، بتوانید طولانی تر مژه های زیبا روی چشم های خود داشته باشید.

به صورت نخوابید

اگر عادت دارید تا صورت خود را به بالشت بچسبانید و بخوابید، باید بگوییم که با اکستنشن مژه، این عادت می بایستی ترک شود. به پشت بخوابید، چرا که در غیر این صورت مژه های شما به بالشت کشیده شده و سبب ریزش و نامرتب شدن آن ها خواهد شد.

حتما بخوانید: تکنیک های چسباندن مژه مصنوعی که خوب است بدانید

حواستان به چشم هایتان باشد

گاهی اوقات ممکن است دوست داشته باشید تا چشم های خود را بخارانید و یا آن ها را مالش دهید. اما اگر اکستنشن مژه روی چشم های خود دارید، باید حواستان را جمع کنید چرا که در غیر این صورت نه تنها ممکن است مژه های مصنوعی را نامرتب کنید، بلکه با کشش مژه ها، سبب کنده شدن مژه های خود نیز خواهید شد.

افزایش دوام اکستنشن مژه ؛ مژه ها را شانه کنید

برای آنکه مژه های مرتبی داشته باشید، از شانه های مخصوص مژه کمک بگیرید و به طور منظم و البته به آرامی مژه هایتان را شانه کنید. با این کار مژه های زیبا و مرتبی خواهید داشت.

به آرامی چشم های خود را بشویید

یکی دیگر از کارهایی که برای مراقبت از اکستنشن مژه باید انجام دهید، این است که حین شست و شو، به آرامی و با دقت چشم های خود را بشویید. البته توجه داشته باشید که چشم ها و مژه های شما حتما نیاز به شست و شو دارند چرا که ممکن است گرد و غبار میان مژه ها نفوذ کرده و در نهایت سبب آلودگی چشم های شما و مشکلات حاد شود. پس چشم ها و مژه های اکستنشن شده را حتما بشویید، اما با دقت و به آرامی!

معرفی یک ریمل مناسب برای چشم های حساس

اگر چشم های شما حساس است و می خواهید همیشه زیبایی مژه های طبیعی یا اکستنش شده را حفظ کنید، بهتر است از یک ریمل قوی و در عین حال محافظ چشم های حساس استفاده کنید:

ریمل اسنس مدل Extreme Volume

ریمل حجم دهنده essence علاوه بر بلند کردن و پرپشت کردن مژه ها، از رنگدانه های تیره و طبیعی بهره میبرد. شاید مژه های بلندی داشته باشید اما رنگ آن ها کمرنگ باشد، در این صورت این ریمل برای شما بهترین انتخاب است. ریمل حجم دهنده ی اسنس مشکی مدل I Love Extreme volume با سیاه کردن مژه ها حالت بی حالی را از صورت شما می گیرد.

ریمل حجم دهنده اسنس

سخن پایانی

در کل برای افزایش دوام اکستنشن مژه باید با چشم ها و مژه های خود با لطافت برخورد کنید و همواره به یاد داشته باشید که روی مژه های طبیعی شما، مژه های دیگری با چسب قرار گرفته اند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا